Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

f68, Nowoczesny marketing to nie rozdanie gościom 5l preparatu do przetestowania ale np.saszetki po 100ml do jednorazowego napełnienia, każdy sprawdzi i będzie szybko wiadomo czy to jest dobry produkt.Nie będą ci wciskać kitów że powiedzą po sezonie. Ja bym zrobił tak: przygotował ok 150 próbek 100ml i rozdał w piątek przed zlotem,jednocześnie każdy dostał by załączoną anonimową lub imienną ankietę w celu wypowiedzi sie o produktach.I poprosił bym o przesłanie na adres firmy lub zebrał bym po zlocie od uczestników.Oczywiście pomysł jest napisany na biegu i można rozbudować tę promocje np.o jakąś nagrode. :ok: Postaraj się o jakiegoś dobrego marketingowca.Ps,Czy można zrobić w ten sposób?Pytanie musiał byś skierować do adminów lub modów.

 

i to jest najlepsze rozwiazanie , saszetki sa tanie, do testow jedna wystarczy, czas tych 2-3 dnie na testy rowniez , bardzo dobry pomysl , jezeli masz problem z tymi saszetkami mozesz ewentualnie zabrac wiekszy pojemnik i porozdawac w jednorazowych kubeczkach , bedziesz miec pewnosc ze od razu beda testowac :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

porozdawac w jednorazowych kubeczkach , bedziesz miec pewnosc ze od razu beda testowac :)

 

kilka postów wcześniej f68 już pisał o delektowaniu się niebezpiecznymi płynami. A Ty znowu do tego wracasz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porozdawac w jednorazowych kubeczkach , bedziesz miec pewnosc ze od razu beda testowac :ok:

 

kilka postów wcześniej f68 już pisał o delektowaniu się niebezpiecznymi płynami. A Ty znowu do tego wracasz :ok:

sorry ja odrozniam co mam wlac do zbiornika a co do gardla i moim zdaniem piatek bedzie chyba najodpowiedniejszym na to dniem bo tych co sie moga pomylic bedzie niewielu za to w sobote ich ilosc by mogla drastycznie wzrosnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wotr ma dobry pomysł

bardzo dobry a próbkami i ankietą

tak chyba zrobię

ale niestety nie saszetki a buyeleczki

nie mamy saszetkarki pakującej w saszetki ale może znajdziemy firmę która nam zapakuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f68 jeżeli możesz to opisz dokładnie poszczególne preparaty, analizowałem to co jest wystawione na stronie A..... ale nie mogę dojść czym się różni płyn Koncentrat Nano -Tech od Tornado Green, strona waszej firmy jest w budowie, bo myślałem, że tam jest więcej informacji.Jaki płyn jest najbardziej wydajny i skuteczny dla naszych potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej broszurce Salgros'a pokazała sie chemia do toalet firmy Cempinggaz.

Według mojego uznania produkt słabej jakości,ale cena dobra jak za 2,5L.

Potwierdzam, też go używałem i jest dramatycznie kiepski i nie nadrobi niczego ceną :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś tego używał ???? http://moto.allegro.pl/item972252348_plyn_dezynfekujacy_do_toalet_toilet_kem.html

http://moto.allegro.pl/item972257371_plyn_dezynfekujacy_do_toalet_toilet_rinse.html

http://moto.allegro.pl/item969690318_plyn_do_toalet_camp_blue.html'>http://moto.allegro.pl/item969690318_plyn_do_toalet_camp_blue.html

http://moto.allegro.pl/item969690318_plyn_do_toalet_camp_blue.html

 

cena ciekawa ,ale czy towar też ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Uważam, że Thetford jest przereklamowany, używałem innego producenta chemii i stwierdzam, że nie warto przepłacać za markę

 

 

A co używałeś jeśli można zapytać? :hop1:

 

A czegoś takiego

post-131358-imported-7b097134-6f5d-4297-8144-4c4510eaaf48_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

f68 może jeszcze coś na temat rozpuszczania papieru bo przed chwilą prześledziłem temat o papierze toaletowym.

A w sumie to powiązane tematy :hehe:

Rozmowa dotyczyła używania w toaletach chemicznych specjalnego papieru kontra zwykły (100% celulozowy)

No i jak to zwykle bywa zdania były sprzeczne. :hehe:

Jako "chemik" może to wyjaśnisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo

papier który się rozpuszcza np firmy t.... jest zrobiony z celulozy modyfikowanej

klejonej inaczej i wystarczy wrzucić sam papier do wody pomieszać żeby się rozpuścił

jest na tyle wytrzymały zeby palce się nie przedostały :hehe::hehe::-]

jest w polsce producent papieru takiego jak t.... 10 rolek kosztuje tyle co papier zwykły dobrej jakości lub 4 firmy t......

wydaje mi się ze chodzi o szybkość rozkładania - biodegradacji jak również dbałość o to zeby sie toalety nie zapychały

 

załaczam link do mojego opisu wraz ze zdjęciami

www.edenchemicals.pl/pdf/toa.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.