Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, komplet (prawie) informacji technicznych już mamy - dzięki :ok:

Pozostają jeszcze te drobiazgi, o których tyle pisałem ;)

 

Oszczędność prawie 3,5 kg. w stosunku do dwóch, 2l butelek jest nie do pogardzenia, jednak po spełnieniu pozostałych kwestii :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy aby nie za dużo tych wywodów .
f68 zrobi jeszcze dla wymagających fontannę , która wypłucze "przedział" . Wierzę w to ;) .

f68 , zwyczajnie daj znać , że już masz te tabletki .
Z poważaniem , zadowolony nabywca dotychczasowych produktów . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f68 zrobi jeszcze dla wymagających fontannę , która wypłucze "przedział" . Wierzę w to ;) .

 

Wiara w tym przypadku nie jest potrzebna ;)

Przypuszczam, że wystarczy połknąć tą tabletkę, a osiągniesz zamierzony efekt bez czekania na fontannę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle , że ja nie jestem tak wymagający i nie jestem specjalnie zainteresowany aby truć gitarę sprzedawcy .

Chcę aby zwyczajnie dać mu pracować i zwyczajnie poczekać na efekty prac f68 bez zbędnego ględzenia .

 

 

Kristofer , czy jestem dla Ciebie czytelny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle , że ja nie jestem tak wymagający i nie jestem specjalnie zainteresowany aby truć gitarę sprzedawcy .

Chcę aby zwyczajnie dać mu pracować i zwyczajnie poczekać na efekty prac f68 bez zbędnego ględzenia .

 

 

Kristofer , czy jestem dla Ciebie czytelny ?

Trucie gitary to byłoby wydzwanianie do producenta, nie sądzę żeby Kristofer to robił. F68 zobowiązał się do kilku rzeczy publicznie i nie skomentował przez długi czas, że prace się opoźniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f68 napisał , że :

1. tabletka jest biała

2. tabletka nie brudzi rąk

3. można ja dotykać rękami

4. ręce zawsze myjemy po wyjściu z toalety , niezależnie czy dotykamy tabletkę czy nie

5. średnica tabletki 4 cm , waga 23 gramy , wysokość 1,52 cm co nam daje przy 15 tabletkach spakowanych w tubę wymiary opakowania waga 345 gram + opakowanie 21 gram = 366 gram i tyle zabieramy ze sobą zamiast 2,1 kg , wysokość tuby ok 23cm , średnica 4,3 cm

6. będzie tylko 1 wymiar tabletki taki jaki jest , ale będą tabletki do spłuczki i eko 

7. rozpad tabletki po dodaniu do wody wstępny natychniastowo, ok 20-50 sekund

 

To w takim razie jakich informacji jeszcze potrzeba , żeby Kristofer stwierdził , że jest komplet a nie prawie komplet ?

Czy nie uważasz , że to trochę trucie ?

Czy nie wystarczy spokojnie poczekać na te tabletki i wtedy , po ich użyciu dalej dyskutować ?

Czy potrzebna jest na temat jednej tabletki cała epopeja ?

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę aby zwyczajnie dać mu pracować i zwyczajnie poczekać na efekty prac f68 bez zbędnego ględzenia .

 

Nie widzę sposobu, aby moje, jak to nazwałeś "ględzenie" na forum, mogło w jakikolwiek sposób zakłócić  prace badawcze oddalone ode mnie o 500 km. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer , czy jestem dla Ciebie czytelny ?

 

... aż nadto, ale obawiam się, że delikatnie mówiąc, sytuacja jest zupełnie odwrotna.

To w takim razie jakich informacji jeszcze potrzeba , żeby Kristofer stwierdził , że jest komplet a nie prawie komplet ?

 

 

Skoro już ustaliliśmy, kto ma problem z "czytelnością", to specjalnie Tobie wyjaśniam:

nigdzie nie znalazłem np. informacji, na jaką wielkość zbiornika przewidziana jest ta tabletka, aby należycie spełniała swoją rolę. Posiadając dodatkową toaletę przenośną z 10-cio litrowym zbiornikiem, nie wiem, czy będę musiał łamać taką tabletkę "na oko". Ja wiem, że to dla Ciebie oczywiste, ale ja, mały miś, tego nie wiem. :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuję Kristofera za jego wiedzę w wielu tematach ale trochę za dużo tego przysłowiowego "cukru w cukrze" na temat wspomnianej tabletki .

Jeszcze jej nie ma , f68 stara się ją wdrożyć w życie a tu rośnie epopeja .

Czy nie lepiej poczekać na komentarze . Póki co mamy już udane produkty i spokojnie je użytkujmy do czasu ukazania się wspomnianych tabletek .

Kolejne 10 postów Kristofera nic tu nie zmieni .

nigdzie nie znalazłem np. informacji, na jaką wielkość zbiornika przewidziana jest ta tabletka, aby należycie spełniała swoją rolę. Posiadając dodatkową toaletę przenośną z 10-cio litrowym zbiornikiem, nie wiem, czy będę musiał łamać taką tabletkę "na oko".

To jest rzeczywiście problem . Należy się przy tym dokładnie zastanowić czy wyjechać z budką czy też zostać w domu .

Konsultacje z NASA są tu potrzebne . ;)

Dajmy już sobie spokój .

Ja czekam cierpliwie na produkt .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja życzę szybkiego uruchomienia produkcji, dobrego jakościowo produktu i będzie dobrze.

 

2 sezon używamy saszetek thetford, aktualnie na testy także zakupione dometic - ale jeszcze nie sprawdzone.

 

dla mnie saszetka działa lepiej niż chemia w płynie. Wadą aktualnie jest dla mnie używanie 2 saszetek na 1 weekend - gdyż kaseta w nowszym nabytku bardzo mała.

 

chętnie bym kupił tabletki o połowę mniejsze :)

 

w mojej przyczepie nie używa się płynu do spłuczki, tak wiec wożę jedynie mały pojemnik z saszetkami, nic się nie rozlewa i nie "pchnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.