Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No proszę, ledwie wspomniałem w temacie o tabletkach, jeszcze nawet testów nie było, a chętni już się zapisują :yay::hehe:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I znowu miłe zaskoczenie :bzik: . W poniedziałek o 9.00 złożyłem zamówienie z prośbą o dostarczenie do czwartku, a tu we wtorek o 12.00 przychodzi kurier z paczką  :ok: .

 

To ciekawe, bo oznacza, że Kol. f68 czyta jednak posty i wiadomości.

Ja jednak odnoszę wrażenie, że odpowiada jedynie na te, które są dla niego wygodne, czyli jak już kiedyś pisałem: wybiórczo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może f68 jest pochłonięty pracą nad uruchomieniem produkcji tabletek? :hmm:

Co innego realizacja zamówień, a co innego pisanie na forum...

To naprawdę fajny wynalazek i technologiczna nowość w stosunku do tradycyjnych płynów. 

 

Jeżeli mu się wszystko uda (czego mu szczerze życzę) to może się okazać, że Polacy pokazali swoją wyższość nad Thedfordem, Fiammą czy innymi światowymi producentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już nie piguły to chociaż jednorazowe małe saszetki -nieporównywalnie większy komfort jak płyn

Żeby tylko nie pomylić z Plussssssszem bo znaczny ubytek witamin może być :) a "rura" przeczyszczona jak po krecie . :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może f68 jest pochłonięty pracą nad uruchomieniem produkcji tabletek? :hmm:

 

... może :]

To naprawdę fajny wynalazek i technologiczna nowość w stosunku do tradycyjnych płynów.

 

Myślę, że już dawno wynaleziony i sprzedawany przez zagraniczne firmy.

Polska firma próbuje zrobić to samo. Oczywiście trzymam kciuki i liczę na pozytywne wyniki badań.

Jeżeli mu się wszystko uda (czego mu szczerze życzę) to może się okazać, że Polacy pokazali swoją wyższość nad Thedfordem, Fiammą czy innymi światowymi producentami.

 

:niewiem:  Chciałbym, aby tak było, ale nie bardzo rozumiem, na czym ta wyższość nad innymi światowymi producentami miała by polegać :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer znasz tabletki do WC produkowane przez Thedforda? 

Ja znam tylko saszetki Aqua Kem Sachets, ale one nie mają postaci tabletek.

Wyboru chyba oszałamiającego nie ma, skoro w sklepach karawaningowych nie widać nic takiego. 

A według mnie to pokazuje wyższość produktów Eden Chemicals. Dla jasności - mówimy tu o małej rodzinnej firmie konkurującej ze światowym koncernem.

Dla mnie to powód do zadowolenia, że Polak potrafi, w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Z tego co wiem, to produkt jaki zamierza oferować f68 będzie skuteczniejszy i będzie pozwalał na dłuższe użytkowanie. 

Tabletka będzie bezzapachowa i będziesz ją mógł wziąć do ręki, czego Thetford nie zrobił, bo wszystko jest w rozpuszczalnej folii.

A przede wszystkim cena będzie atrakcyjna dla nas.

 

Jak dla mnie, same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie chcę pomniejszać wkładu oraz myśli technicznej w rozwoju produktów chemii karawaningowej, wspomnianej przez Ciebie firmy, tym bardziej, że jak słusznie zauważasz - rodzimej.
Podobnie, jak Ty, również popieram polskie produkty, jeśli na to zasługują i zawsze mnie cieszy, gdy takie znajduję.
Chciałem tylko skromnie zauważyć, że nie będą niestety pionierami w produkcji tabletek dla WC turystycznych i nie miałem tu na myśli jedynie Thetforda. Oprócz tego producenta, jest jeszcze co najmniej kilku innych, a tabletki nie są nowością.
Tak na szybko:


http://www.campingtoilette-guenstig.de/sanitartabs-fuer-campingtoiletten-ensan-blue/

http://www.ebay.de/itm/WAECO-Dometic-PowerCare-Tabs-200-Stueck-WC-Zusatz-Power-Care-Thetford-WC-/360721910049?ebayCategoryId=135899

http://www.ebay.de/itm/Yachticon-Head-O-Matic-Ersatz-Tabletten-Tabs-2-Tabletten-f-WC-Entlueftungssystem-/160904237579?ebayCategoryId=52484

http://www.ebay.de/itm/Camping-Dometic-WC-Sanitaermittel-Blue-Power-Care-Tabs-16Stck-/251040316443?ebayCategoryId=135899

http://www.ebay.de/itm/DOMETIC-POWER-CARE-TABS-16-STUCK-NEU-OVP-ZUSATZ-FUR-CAMPINGTOILETTE-/380759221485?ebayCategoryId=135899

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer, podajesz przykłady z rynku niemieckiego, w polskich sklepach raczej nieosiągalne.

Dometic Power Care Tabs to nowość na rynku - w sprzedaży od 2013 roku. I to też nie jest tabletka tylko saszetka (czyli produkt w folii).

Produkt z Yachticona też jakby w folii...

 

A zamierzeniem f68 jest tabletka bez folii. 

 

Dla mnie ważne, że jest to produkt polski, jakościowo bardzo dobry a przede wszystkim będzie dla nas dostępny cenowo.

Nawet jeżeli jest w stanie pokazać taki produkt rok po światowych koncernach, to dla mnie i tak jest to mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.