Skocz do zawartości

VII Zbiegowisko Południowców - Powitanie wiosny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiek-drąż temat tych Sromowców,miejsce wydaje mi się ciekawsze niż Polana Sosny w obrębie dróg

Czekam co powie reszta chętnych na zmianę lokalizacji Zbiegowiska.

 

W tej sprawie moge cos więcej powiedziec wieczorem... :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spływu Dunajcem jest około 3 km.

 

No i będziemy pływać :look:

 

Co myślicie o tym miejscu?

 

Nie bardzo ważne gdzie , aby tylko w super towarzystwie ;)

A takie na zbiegowiskach POŁUDNIOWCÓW jest zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sromowce to dobre miejsce wypadowe,jak ktos chce może pogalopować na trzy Korony ,czy też kładką przez Dunajec na piwo do Czerwonego Klasztoru.Miejsce spokojne,nie ma ruchu samochodowego.Kwestia rozpatrzenia w warunkach sanitarnych u tego właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi ma rację ! Ja też wszystkie ważne decyzje podejmuję z rana .

Jadło Ci wysmienite w Czerwonym klasztorze a i piwo o niebiaskim smaku. Byłem , jadłem , piłem a i zobaczyc co nie co , można . Myśle że za złotówki to wszystko , bo to u nich ,,jewro ,,

Nie wiem jak ze spływem , kiedy sie sezon rozpoczyna ??????? W 2001 Spływ tańszy u Słowaków niz u naszych górali o połowę . Jak jest teraz nie wiem . Trzeba pogrzebać w necie ? No i powrót busem słowackim droźszy ze Szczawnicy . Spływałem Dujcem kilkanascie razy głownie jako organizator i powiem Wam że za każdym razem to inne wrażenia i inna pararela fotograficzna ! Nie będę mógł uczestniczyć w Waszej eskapadzie , niezmiernie żałuję , ale ze względów urlopowych wyruszam juz 26 kwietnia do Sławy. Mam nadzieję że uczestnicy spotkania przywiozą spekrum fotograficzne na Zlot do Sławy , abyśmy mogli co nie co uwidzieć ! :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serki są za ... :ok: fajne miejsce...dobra baza wypadowa, choć czy my z Julka gdzię pójdziemy? :ok:

 

Serku ponieważ to "moje" miejsce, przedstawię kilka propozycji :ok:

- rowerkiem do Niedzicy - 9km (można też autem/pieszo)

- rowerkiem/pieszo do Czerwonego Klasztoru na Słowacji - bardzo fajna trasa

 

spływ czy wyjście na Trzy Korony to nasze dzieciaki są za małe (moje na pewno),

ale można sobie podejść w rejon przystani popatrzeć jak się spławiają

 

dużym plusem tamtych rejonów jest płaski teren,

mimo że to góry, to wzdłuż Dunajca jest płasko jak na stole :)

a widoki - przepiękne :ok:

 

miałem na to pole jechać jesienią, ale nie wyszło :jump:

 

Sromowce i Pieniny - można trochę poczytać o atrakcjach

jeżeli nie byłeś w tamtych rejonach, to można się jeszcze wybrać do Czorsztyna (ruiny zamku), Krościenka, Szczawnicy (wyjechać na Palenicę) - cały dzień zapełniony :jump:

a teraz jeszcze nie sezon, więc ludzi nie powinno być duzo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jakoś nie "idzie" , zadz. do przemiłego Pana ( własciciela kempingu ) z zapytaniem czy to kłopo jak przyjade wczesniej ...

prosił żebym tylko zadz 3-4 dni wczesniej i otworzy pole, puści wode itd. więc Serki jadą na 100% i jako pierwsi Was przy witamy... :jump::jump::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jakoś nie "idzie" , zadz. do przemiłego Pana ( własciciela kempingu ) z zapytaniem czy to kłopo jak przyjade wczesniej ...

prosił żebym tylko zadz 3-4 dni wczesniej i otworzy pole, puści wode itd. więc Serki jadą na 100% i jako pierwsi Was przy witamy... :jump::jump::ok::ok:

Wszystko załatwie jak wypowie sie wiekszość i Serki bedą miały załatwiony wczesniejszy przyjazd na 1000% . Prosze się nie denerwowac trzymam reke na pulsie :ok:

post-127770-imported-7d5938ef-a226-48b8-bfeb-2aacf84dfa7e_thumb.jpg

post-127770-imported-b138237a-c933-4cd5-b0eb-a82588e78fe7_thumb.jpg

post-127770-imported-50083b2d-b288-48b4-a7fd-58c31dd4eff6_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.