Skocz do zawartości

I Zlot Ziemi Łódzkiej i przyjaciele z okolic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie,

To ja jestem tą osobą z którą kontaktował się Marcin w sprawie zlotu oraz moja odpowiedź została w całości zacytowana w tym wątku. Niestety nie skontaktowano się z nami jako organizatorami, żebyśmy mieli szansę wyjaśnić całą sytuację, więc robię to również publicznie na forum, ponieważ uważam że wymaga to sprostowania. W tym wątku widzę i czerwoną kartkę i jakąś obrazę ze strony braci z karawaning.pl. Obrażenie kogokolwiek nie było w naszym zamiarem. Nikt nikomu nie przeszkadza i odbyło się wiele zlotów zarówno z CT jak i karawaning, pl, więc BARDZO proszę nie odbierać tego w sposób jakbyśmy nie mieli ochoty na Wasze towarzystwo, to jest nieprawidłowa interpretacja mojej wiadomości do Marcina. Nikt nie jest obrażony, że chcecie mieć swój zlot i nikt nie uważa że chcecie 'rozbić' zlot CT, bo i tak czy siak łączy nas wspólne zamiłowanie do kepmingu i karawaningu i nie ma dla nas rozróżnienia między WY i MY!!! problem polega po prostu na tym, że może zabraknąć miejsca dla wszystkich camperów i pojazdów z przyczepami i na to zwróciliśmy uwagę. Skupiacie się na fakcie, że NIE CHCEMY Was ugościć co jest błędne, ponieważ my właśnie przede wszystkim wzięliśmy pod uwagę fakt, że teren jest ogrodzony, większość ludzi z CT przyjeżdża w czwartek lub piątek i raczej fajnie na pewno by Wam było jakbyście byli razem w jednym miejscu, prawda? A tego zagwarantować nie możemy. Prosimy więc nie obrażać się na mój mail czy post, bo również w nim prosiłam i nadal proszę o zrozumienie. Nie damy rady rozciągnąć terenu, który jest ogrodzony, a nie chcemy mówić 'przyjedźcie, może się zmieścimy'. Właściciel OW nie wiedział ile spodziewamy się ekip z CT, my też do końca tego nie wiemy. Będzie nam miło jeśli zajrzycie do nas, w końcu zloty są po to aby się integrować. Proszę jedynie o nieprzeinaczanie moich słów i interpretowanie ich w inny sposób niż zostały napisane. Pozdrawiam ciepło i do miłego zobaczenia.

Anika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika wszystko jest :jump::jump:

nasz zlot narodził się w niedzielę więc możemy sobie jakieś zmiany zrobić gdzie będziemy , bo tez nie chcemy że każda nasza budka będzie gdzieś postawiona :ok:

Myślę ze zrobimy tak : my sobie pojedziemy do tego "BIS" i was odwiedzimy :ok: z małym co nie co :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nikt z nas nie miał zamiaru sie na Was obrazac rozmawiałem z włascicielem i powiedział ze przyjezdza 60 ekip i My tez sie zmiescimy.

Po przeczytaniu co napisał Marcin stwierdziłem ze mozemy sie nie zmiescic i zaproponowałem osrodek obok. Bedac w tamtym roku w Zaciszu dobrze sie rozejrzałem po terenie i osrodkach.

Nastepna sprawa to taka ze WY planowalisci zlot juz w grudniu a u nas wyszedł spontan dlatego stwierdziłem ze nie bedziemy przeszkadzac.

A te 200m to na pewno przejdziemy chociazby zobaczyc wasze stroje :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nikt się nie obraz :jump: ale trzeba znaleźć porozumienie.

 

Ja proponuje wstrzymać się tak mniej więcej do Świąt i zobaczymy ile jest chętnych załóg. To jest kwiecień tak wiec myślę ze za dużo nas nie będzie tym bardziej ze nasz Firmowy zlot jest zaraz po tym tak wiec pewnie zdecydują się Ci co mieszkają w pobliżu :jump: a fajnie było by dołączyć do Kolegów z CT aby wypalić symboliczna fajkę pokoju :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: a fajnie było by dołączyć do Kolegów z CT aby wypalić symboliczna fajkę pokoju :niewiem:

 

nic nie stoi na przeszkodzie aby dołaczyc do CT pola sa oddalone o 200m a nasze budki beda stały razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Uprzejmie proszę o dopisaanie do listy uczestników I spotkania Ziemi Łódzkiej .Postaram się dotrzeć z przyczepką, jeżeli nie z przyczepką to napewno was odwiedzę. W póżniejszym terminie podam dokładnie kiedy.

Pozdrawiam i do zobaczenia

wojtek l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondzio

podobno wszystko załatwione .... a co do organizacji detali to myślę, że po świętach coś dokładnie ustalimy

ale jeśli ktoś ma już jakieś pomysły to czekamy

może jakieś odwiedziny Płocka , może jest jakaś atrakcja na tym terenie

 

a i pytanko co z rowerami jak będzie ładna pogoda ....... zabieracie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.