Skocz do zawartości

I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Co tak przycichło w tym temacie? :D

Mam nadzieję że nie zapomnieliście, jeszcze niecałe trzy tygodnie i spotykamy się w Swornegaciach. :D

Ja tymczasem wywaliłem całą tylną ścianę i kawałek podłogi w przyczepie bo była wilgoć w narożnikach. Ale spoko, mam tydzień wolnego to zdążę wszystko poskładać do kupy.

Trzeba jeszcze pogodę zaczarować żeby nie zabierać z domu łopaty do śniegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam skromną nadzieję że łopaty do śniegu nie będą potrzebne :D Ja muszę zabrać przyczepkę na przegląd techniczny. Pozdrowienia

Dobrze że wspomniałeś, ja też nie mam ważnego przeglądu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Co tak przycichło w tym temacie? :D

Mam nadzieję że nie zapomnieliście, jeszcze nie całe trzy tygodnie i spotykamy się w Swornegaciach. :D ...

 

Czy masz na myśli te koło Chojnic?

I czy to będzie nad jeziorem,do którego trzeba dojechać przez drogę leśną w głąb?

I jeszcze jedno,można wlecieć w jeden dzień rano na parę godzin,mimo że nie mam przyczepki,ani autka kempingowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Co tak przycichło w tym temacie? :niewiem:

Mam nadzieję że nie zapomnieliście, jeszcze niecałe trzy tygodnie i spotykamy się w Swornegaciach. :niewiem: ...

 

Czy masz na myśli te koło Chojnic?

I czy to będzie nad jeziorem,do którego trzeba dojechać przez drogę leśną w głąb?

I jeszcze jedno,można wlecieć w jeden dzień rano na parę godzin,mimo że nie mam przyczepki,ani autka kempingowego?

Miejsce o którym mowa nie jest nad jeziorem tylko nad rzeką. Wszystko masz opisane tutaj http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6140 a na trzeciej stronie podałem jak tam dojechać. Możesz przyjechać bez przyczepy i to na kilka dni. Jest możliwość wynajęcia pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że poruszyliście problem przeglądu - okazało się, że mam ważny do września ubiegłego roku

Przegląd mam do "któregoś maja" więc przed wyjazdem mnie nie dotyczy ale Jacol spiknijmy się na priv i może jakoś uda nam się dopasować tak żeby od Koszalina pojechać w mini karawanie. Plan jest taki że w piątek wolne i rano wyjadę z Wołczkowa to pewnie koło Koszalina będę około południa. Mogę robić godzinną przerwę na "wybieganie" dzieciaków lub jechać od razu dalej (to zależy jaki film zapodam dzieciom w samochodzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakoś uda nam się dopasować tak żeby od Koszalina pojechać w mini karawanie. Plan jest taki że w piątek wolne i rano wyjadę z Wołczkowa to pewnie koło Koszalina będę około południa. Mogę robić godzinną przerwę na "wybieganie" dzieciaków lub jechać od razu dalej (to zależy jaki film zapodam dzieciom w samochodzie)

 

Maciek, co do karawany jestem za, ale planuję wyjazd najwcześniej ok.15 (niestety jest jeszcze rok szkolny). Prawdopodobnie do karawany dołączy też andrzej24. Nie będzie to dla Ciebie za późno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.