Skocz do zawartości

I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

W tym miejscu tworzymy listę chętnych, temat opisany jest tutaj http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6140

Proszę dopisywać się w tym temacie, listę będę uzupełniał na bieżąco.

 

 

Lista chętnych na "I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw"

Swornegacie 16-18.04.2010

 

 

1. paulos 4 osoby

2. irek w 4 osoby

3. tymar i Kika 2 osoby

4. archisan 2 osoby

5. paiter 3 osoby

6. KIPek 1 osoba

7. Macieku 4 osoby

8. Pinesio 4 osoby

9. California 3 osoby

10. agajgdynia 3 osoby

11. jacol 3 lub 4 osoby

12. MARYŚ 2 osoby

13. GREJZI

14. liwiusz333

15. funkiaa

16. kit

17. Koala

18. seba80nakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. paulos 4 osoby

2. irek w 4 osoby

3. tymar i Kika 2 osoby

4. archisan 2 osoby

5. paiter 3 osoby

6. KIPek 1 osoba

7. Macieku 4 osoby

8. Pinesio 4 osoby

9. California 3 osoby 90% pewności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo paulos ! Teraz to brzmi dumnie

 

California !!

9. California 3 osoby 90% pewności :)

 

:) w końcu wypijemy :)

 

Irku mój imienniku drogi .. właśnie czytałem optymistyczne wieści w gazecie lokalnej że ciepło się zrobi właśnie w kwietniu. Podczas rozmowy z paulos'em dzisiaj doszliśmy do takiego konsensusu, że nie koniecznie musi być upalnie i super fajna pogoda. Akurat tak się składa że we wszystkie moje wypady właśnie ona mi sprzyjała i tak na prawdę nie wiem jak to jest w przyczepce w chłodne dni.

 

Jak nie będzie pogody to i tak pojadę by się przekonać jak spisuje się moja "niunia" podczas np deszczu ... gdzie i jak pojawi się pierwsza kropla ( oby nie ) oraz czy moje ogrzewanie wystarczy przy temperaturze powiedzmy 2-3 oC. jestem w trakcie prac nad systemem ogrzewania cieplej wody i chętnie sprawdzę go w praktyce przed sezonem.

 

Myślę że właśnie kwiecień jeszcze nie całkiem wiosenny i nowe doświadczenie pokaże jaki mam do dyspozycji rozpięty sezon nie tylko 2010 ale wyznaczy termin odstawienia przyczepki na kola w kolejnych sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mej załodze dzeszcz nie jest straszny ,mamy jak co pailon 3x3 ze ściankami także mogę go zabrać,żeby nie potrzebnie, nie moczyć przedsionków.Pawilon już sprawdził się na zlocie w Toruniu w Listopadzie i było całkiem ,OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California !!

paulos napisał/a:

9. California 3 osoby 90% pewności :)

 

 

:) w końcu wypijemy :)

 

Mam nadzieję że zdążę przygotować przyczepę do szybkiego wyjazdu i lodówka odpali na schłodzenie :):) i droga do Swornych (170km) minie szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zdążę przygotować przyczepę do szybkiego wyjazdu i lodówka odpali na schłodzenie ;) ;) i droga do Swornych (170km) minie szybko :jump:

 

to daj znać na kom. jak będziesz wyjeżdżał. Skoro jedziesz przez Bydgoszcz to na pewno koło mnie przejeżdżasz. Po drodze zgarniemy trochę towarzystwa.

 

Jeżeli do tej pory z rzeki kra spłynie a wraz z nią śnieg to przyjedziemy.

No nie ma innej opcji. Snieg zobaczysz tylko w lodóffce :look: Przybywajcie !!! Może w końcu wysłucham na żywo opowieści o Chorwacji. Fotki mile widziane a ja szykuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio, "niunia" to określenie mojej przyczepy nadane jej przez moją córuchnę, i innych "niuń" być nie może. ;);):hehe:

O ile tak dalej będzie to one (przyczepy) na zlocie nie będą wiedziały o której z nich mowa :look: i może być im smutno.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj znać na kom. jak będziesz wyjeżdżał. Skoro jedziesz przez Bydgoszcz to na pewno koło mnie przejeżdżasz. Po drodze zgarniemy trochę towarzystwa.

witam, na pewno się dogadamy by to zgrać w czasie choć powiem szczerze że na wybrzeże zawsze jeździłem przez Świecie-Chojnice-Biały Bór, spokojniejsza droga.

Lecz czego się nie robi dla zgody pojadę przez Bydgoszcz-Koronowo :ok: i stworzymy małą karawanę :look:;););):hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.