Skocz do zawartości

Odznaka zlotowa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy macie wykonawcę na te odznaki ale nie wiem czy ktoś podejmie się wykonać te odznaki w takim czasie. Wykonanie matrycy to jest koszt około 500 złotych, przy tej ilości odznak jest to koszt około 17 zł

za samą matrycę, a przy tej ilości kolorów to cena wzrosła by do co najmniej 40 zł. Emalię nakłada się ręcznie każdy kolor osobno jest to więc żmudna i czasochłonna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cena za sztukę przy tej iloći to 19,50

z uwagi że mój przyjazd na zlot nie jest do końca pewny

prosił bym chętnych na odznaki o przesłanie tej kwoty na rachunek

Janusz Sieprawski

citi handlowy

42 1030 0019 0109 8518 0089 4000

Gdybym nie mógł przyjechać to odznaki prześlę przesyłką kurierską AKISSJG lub Rysiaczka ale zapwniam, że zrobię wszystko aby się z wami spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwila z Januszkiem , naszym nadwornym Forumowym alchemikiem . Gdyby przypadło że nie przyjedzie na Zlot , wyśle odznaki na Miłków na moje nazwisko lub AKISSJG. Zebraną kasę wyślemy mu zwrotnie lub osobiście mu przekażę gdyż ostatnio często bywam w Krakowie . Gdyby dotarł na Zlot sprawa jest jasna . Oddaje cały zestaw mnie a ja się już z tym bedę gimnastykował ....lub nie ! :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.