Skocz do zawartości

Odznaka zlotowa


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem przed chwila z Januszkiem Zebraną kasę wyślemy mu zwrotnie lub osobiście mu przekażę gdyż ostatnio często bywam w Krakowie .

 

nie do końca wiem :-] czy kasa idzie indywidualnie do Janusza teraz' date=' czy kasa będzie zbierana w czasie wręczania odznak zlotowych na miejscu??? :-]

 

Rysiaczku, wytłumacz mi to tylko nie ręcznie. :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cena za sztukę przy tej iloći to 19,50

 

przy tej cenie to ja bardzo podziękuje ale niestety zrezygnuje gdyż liczyłem się z mniejszym kosztem oznaki Prosze o wykreślenie mnie z listy i przepraszam za zamieszanie :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale w takiej sytuacji prosił bym o szybkie potwierdzenie zgłoszenia na odznaki ponieważ koszty wykonania to jest 2/3 ceny.

Muszę więc pokryć te koszty z własnej kieszeni,a nauczony doświadczeniem, że do dzisiaj kilka identyfikatorów zostało mi na pamiątkę, więc nie chciał bym aby było tak samo w tym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena faktycznie spora, tym bardziej że deklarowałem dwie.

 

Potwierdzam że wezmę jedną bo tak jak pisał Rysiaczek na kapelusz jak znalazł, szkoda że mój po ostatnim Bluesie nad Bobrem ledwo zipie.

 

A forsę przelać czy na zlocie przy odbiorze bo :hop1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.