Skocz do zawartości

Dolina Pałaców i Ogrodów czyli co zobaczyć w okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

Pomysł na spotkanie w Kotlinie Jeleniogórskiej jest wspaniały. Jest tutaj bardzo duża ilość ciekawych obiektów ; - unikalne zespoły parkowo-pałacowe; Karkonosze z wielką górą Śnieżką i przepięknymi krajobrazami; w pobliskiej Szklarskiej Porębie są wspaniałe wodospady Szklarki i Kamieńczyka; w Kowarach skansen miniatur ukazujące wspaniałe pałace, zamki i kościoły oraz wspaniałe unikatowe domy tyrolskie ze swoimi charakterystycznymi balkonami - jedyne w Polsce. W pobliżu Miłkowa jest jedyny w Polsce a chyba drugi w Europie Leśny Bank Genów. W ubiegłym roku byłem jednym z organizatorów zlotu w Miłkowie pod koniec sierpnia na kampingu Wiśniowa Polana. Pogoda nam dopisała - wspaniałe widoki, wszyscy byli zadowoleni. Uważam, że nawet jeśli część osób już tutaj była to ten region jest naprawdę wspaniały. Co do udziału w spotkaniu jeszcze na tak odległy termin nie myślałem i nie planowałem. Być może uda mi się "złapać" termin.

Pozdrawiam wszystkich. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobrzanin,

 

Stefan, witam. Ty nie pisz o terminie odległym, Ty już teraz zaklep sobie urlop i razem z Arturem poprowadzisz temat Karkonoszy.

Myślę że Twoje doświadczenie będzie bardzo przydatne a i jako carawaningowiec też będziesz miło widziany na VIII zlocie karawaning.pl :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b.b. tulipan

Witaj Boguś. Jak napisałem, termin wrześniowy jeszcze dla mnie jest dość daleki, trochę pracy i wiele niewiadomych. Mam ustaloną Chorwację, Wiedeń oraz 10 sierpnia (wtorek) spotkanie z przewodnikami na Śnieżce. Oczywiście byłoby mi bardzo miło aby z kol. Arturem poganiać i rozruszać Was w Karkonoszach i po Kotlinie. Teren naprawdę cudowny - bardzo kocham Karkonosze i uroki Kotliny Jeleniogórskiej. Oczywiście chciałbym, aby Artur pokazał coś czego nie znam. Muslę, że da się to załatwić.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Szkoda, że nie mogliśmy porozmawiać w Sławie na tematy zwiazane z tą wyprawą. Być może na następnej będzie więcej czasu.

Pozdrawiam.

 

a może spotkanko zdolnychślązaków w któryś dzionek, mnie najlepiej odpowiadała by niedziela.

Może okolice Jawora lub Złotoryi ? :niewiem::jesc::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Fakt, w Sławie było nas bardzo dużo i można się było zagubić. Obecny weekend - czyli już jutro jedziemy na zlot Motocrossu do Krzysztofa w Głogowie. Następny weekend bedę w Świeradowie; od piątku do niedzieli. Chcę popatrzeć na swoje rodzinne strony. Spotkać się będzie można w późniejszym terminie. W Katowicach było bardzo sympatycznie i pogodnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała impreza się szykuje. Z początkiem lipca planuję tygodniowy wypad w okolice Karpacza, może część obiektów zwiedzę. Będziemy jeździć rowerami w ramach oszczędności na paliwie rozwijając tężyznę.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.