Skocz do zawartości

Uczestnicy VIII zlotu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

O mały włos zapomniałbym się zapisać, a więc :

załoga boss - 2+2 (dzieci 15 i 12) oraz siostra bossa w osobnej przyczepie, (jeszcze nie ma własnego nicku) czyli 2+2 (dzieci 13 + 10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zagon b.b tulipanów wyruszy jutro po pracy[nie mylić z robotą] myślę że na kolację ok. 20.00 to będziemy. :D:D:hehe:

 

ps. Artur jeśli muszę być na liście zesłańców na zlot to proszę o wpis, na dogodnym miejscu.

zapis chyba mi umknął. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z informację, ale już nie będę nikogo wykreślał, ponieważ przekazałem listę do recepcji. A to mogło by zmienić kolejność co moze spowodować komplikacje i takie tam :bzik: .

beldzik w takim razie do następnego razu i pozdrowienia dla córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy :hehe: Cieszymy się, że mimo chłodnej i dżdżystej aury przybyliście tak licznie. było nas 54 załogi. Najwcześniejsi zlotowicze pojawili się już w sobotę tydzień przed :bzik: Mimo, że mieli więcej czasu to i tak przyznają się do tego, że nie wszystkie atrakcje zwiedzili i ze chcą tu jeszcze wrócić. Niektórym tak się spodobało, że zostali dłużej (4 załogi). Rekordzistą pobytu na zlocie okazał się Ed z Jolą, tak się tu zagnieździli że urzędują tu już od tamtej soboty i jeszcze nie mają zamiaru odjeżdżać :ok: Co nas niezmiernie cieszy :bzik: Zapraszamy Was serdecznie w nasze rodzinne strony ponownie o każdej porze roku.

 

Podpisane:

Prawa ręka komandora

zlotowa biurokratka

Ati_kiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.