Skocz do zawartości

Kemping we Wrocławiu lub okolicach.


iwona407

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbe do osób mieszkających we Wrocławiu lub okolicach ,chcielibyśmy zwiedzić Wrocław w maju ale nie znamy miejsca by się tam gdzieś zatrzymać ,czy jest tam jakiś kemping. Miałam tel na Grobli ale chyba tam nieczynne .Proszę odpiszcie :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

iwona407,

 

Witam z Wrocka.

iwona 407,wejdź na campingi Wrocław na wyszukiwarce.

Z tego co wiedziałem to był camping na Grobli, na Stadionie Olimpijskim i na Gliniankach.

Teraz to faktycznie może nikt nie odbiera telefonu boć to martwy sezon.

Rok temu na Stadionie był nasz kolega Paczek lecz zajmował domek.

Coś słyszałem o zmianach lecz nic nie potwierdzę.

W czerwcu ma odbywać się spot Camper Team na stadionie jak do tych czas nie został odwołany, z tego wynika że camping dalej funkcjonuje.

Jeśli nadal nie będziesz mieć kontaktu to mogę to sprawdzić w któryś dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus bednarski, camping na gliniankach na 100% nie istnieje , ten na grobli prawdopodobnie też nie. Natomiast wiem, że na stadionie będzie działał ostatni rok, a potem nie wiem gdzie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna ten kemping? Prywatny MiniCamperPark MA?LICE 54-110 WROC?AW Nasienna Czy to daleko od Wrocławskiego centrum?

 

Iwona, to jest chyba dystrybutor przyczep :hej: można sprawdzić. to powyżej napisane.

Tu masz namiary na camping w centrum Wrocławia, obok giełdy samochodowej.

tj, Harcerski Ośrodek Wodny. Wrocław ul. Długa 65A tel.kom. 6639017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zadzwonie a ten link to do zakładania poczty jest .Pozdrawiam

 

 

 

 

Zadzwoniłam jest ok :hej:dzięki .Pozdrawiam

 

 

 

Super. Nagrałam, kemp zaklepany!,tylko jakby jeszcze miał ktoś pomysł na trzydniowe zwiedzanie Wrocławiał?? :jump: co warto zwiedzic zobaczyc? nigdy nie byliśmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano słyszałem w radio, że miasto Wrocław planuje utworzenie spółki miejskiej która wybuduje camping i pole namiotowe we Wrocławiu, na glininkach.

 

Pozdr. Malaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zwiedzenia we Wrocławiu z tzw. standardu:

 

Podzieliłbym to tak

- panorama racławicka

- ostrów tumski z katedrą i pozostałymi kościołami

- rynek (tutaj obowiązkowo spiż i piwo wazone na rynku :hop1: ) do tego kościół garnizonowy + wieża widokowa (jeśli na raz będzie za dużo to rynek jako osobny dzień będzie spokojniej)

 

2 dzień (hala jest obok zoo)

- zoo (jest na prawdę fajnie odnawiane i coraz więcej nowych wybiegów etc)

- hala ludowa + pokaz weekendowy fontanny multimedialnej obok hali

 

 

 

 

 

To taki typowy wrocławski standard :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale dzwonilam tam nikt nie odbiera

 

byłem dzisiaj na campingu.

Na razie jest zamknięty, w sezonie ma działać normalnie, ponoć od połowy kwietnia pokaże się ktoś z dyrekcji, na razie sam dozorca.

camping ten był by najlepszy na wypady w rejonie ZOO i Parku Szczytnickiego, Hala Ludowa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.