Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Kemping we Wrocławiu lub okolicach.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#76 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3014 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 02 czerwiec 2016 - 21:21

Podbijam temat, co polecicie we Wrocławiu lub w bliskiej okolicy? Chciałem na któryś weekend wypad zrobić do Wrocka. Jakiś namiar na ten camping na Księżu Małym może? Na warunkach sanitariatów i natrysków mi nie zależy bo mam w przyczepie, warunek to żeby były drzewa bo z psem bym jechał i nie chcę żeby cepka stała w pełnym słońcu cały dzień. Aha i ceny jakieś w miarę bo na stadionie to jak nad morzem w sezonie. Z góry dzięki

Polecę Ci zarówno camping na Księżu Małym jak i na stadionie olimpijskim. Na tym pierwszym byłem na majówkę - fajne miejsce, jak w ogrodzie u znajomego (miły właściciel) w międzynarodowym towarzystwie. Łazienki w miarę, też korzystałem ze swojej a w campingowej tylko woda i zrzut wc.

camping na stadionie byliśmy zobaczyć - również się nadaje, łazienki z PRL, ale cisza, spokój, skoszona trawa.

Więcej tutaj http://www.nacamping.pl/?p=1986

Zapraszam na naszego bloga  http://www.nacamping.pl/ logo-adres.png

#77 wersowa

wersowa

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów
  • SkądWroclaw
  • Model:BÜRSTNER 400TN 1979
  • Holownik:Saab 9-3 2,0 2000r

Napisano 06 czerwiec 2016 - 12:51

Na stadionie ceny pewnie dlatego takie duże, bo jednak miejsce idealnie położone, blisko do zoo, hale stulecia I do centrum dobry dojazd tramwajem.
Dodatkowo codziennie dużo zagranicznych rejestracji na kamperach w tej okolicy widzę.

Księże Małe położone na obrzeżach I straszne korki codziennie w tej okolicy- droga dojazdowa do centrum. Ale lepsze warunki sanitarne na pewno.
Zależy co kto potrzebuje,

#78 Kamil_K

Kamil_K

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • SkądWrocław
  • Model:Adria Altea 542PK
  • Holownik:Toyota 4x4

Napisano 07 czerwiec 2016 - 08:20

Z dobrych wrocławskich wieści, przed World Games 2017 miasto ma wyremontować kemping na stadionie Olimpijskim :)

Nie wiem czy prace już się rozpoczęły ale w prasie się z tym ogłaszali :)

#79 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3014 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 07 czerwiec 2016 - 08:34

Z dobrych wrocławskich wieści, przed World Games 2017 miasto ma wyremontować kemping na stadionie Olimpijskim :)

Nie wiem czy prace już się rozpoczęły ale w prasie się z tym ogłaszali :)

tak, czytałem te informacje przed wyjazdem na majówkę. Nic, żadne prace się nie rozpoczęły. Camping na stadionie ma fajny park za płotem i wiele zieleni, boisk w obrębie.. w sumie to stoi się prawie na boisku piłkarskim. Boisku niedostępnym dla gości, ale to bez znaczenia, podobno na obiekcie gdzieś tam dalej jest boisko ogólnodostępne.

Ja byłem 5 dni na campingu na Księżu Małym i w korkach nie stałem wcale, ale to była majówka

Zapraszam na naszego bloga  http://www.nacamping.pl/ logo-adres.png

#80 reflexes

reflexes

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 791 postów
  • SkądGKW
  • Model:Chateau Cantara 908
  • Holownik:Z Kija :-) Sportage 2.0 CRDI

Napisano 07 czerwiec 2016 - 09:08

Jeżeli ktoś nie ma kibelka i prysznica na wyposażeniu to kemping na stadionie jest fatalny. Byliśmy tam w 2013 roku jeszcze niewiadówką i byliśmy zmasakrowani wcetami. Charakterystyczny smród kostki do kibelków rodem z PRLu, zasłonki pod prysznicem z żółtej folii budowlanej, kabiny rodem z czasów powojennych. Kable elektryczne na wierzchu w stanie raczje ciężkim, kibelki ta usytuowane, że po wejściu do kabiny ciężko było zamnąć za sobą drzwi. Podsumowując jeden z najdroższych i najgorszych kempingów na jakich byłem. Jedyna jego zaleta to faktycznie lokalizacja.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

#81 kampoposz

kampoposz

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:56

Camping AWF bardzo fajna miejscówka w sensie wszędzie blisko, tylko infrastruktura zdaje się lekko zapuszczona.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych