Skocz do zawartości

Kemping we Wrocławiu lub okolicach.


iwona407

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat, co polecicie we Wrocławiu lub w bliskiej okolicy? Chciałem na któryś weekend wypad zrobić do Wrocka. Jakiś namiar na ten camping na Księżu Małym może? Na warunkach sanitariatów i natrysków mi nie zależy bo mam w przyczepie, warunek to żeby były drzewa bo z psem bym jechał i nie chcę żeby cepka stała w pełnym słońcu cały dzień. Aha i ceny jakieś w miarę bo na stadionie to jak nad morzem w sezonie. Z góry dzięki

 

Polecę Ci zarówno camping na Księżu Małym jak i na stadionie olimpijskim. Na tym pierwszym byłem na majówkę - fajne miejsce, jak w ogrodzie u znajomego (miły właściciel) w międzynarodowym towarzystwie. Łazienki w miarę, też korzystałem ze swojej a w campingowej tylko woda i zrzut wc.

 

camping na stadionie byliśmy zobaczyć - również się nadaje, łazienki z PRL, ale cisza, spokój, skoszona trawa.

 

Więcej tutaj http://www.nacamping.pl/?p=1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na stadionie ceny pewnie dlatego takie duże, bo jednak miejsce idealnie położone, blisko do zoo, hale stulecia I do centrum dobry dojazd tramwajem.
Dodatkowo codziennie dużo zagranicznych rejestracji na kamperach w tej okolicy widzę.

Księże Małe położone na obrzeżach I straszne korki codziennie w tej okolicy- droga dojazdowa do centrum. Ale lepsze warunki sanitarne na pewno.
Zależy co kto potrzebuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych wrocławskich wieści, przed World Games 2017 miasto ma wyremontować kemping na stadionie Olimpijskim :)

Nie wiem czy prace już się rozpoczęły ale w prasie się z tym ogłaszali :)

 

tak, czytałem te informacje przed wyjazdem na majówkę. Nic, żadne prace się nie rozpoczęły. Camping na stadionie ma fajny park za płotem i wiele zieleni, boisk w obrębie.. w sumie to stoi się prawie na boisku piłkarskim. Boisku niedostępnym dla gości, ale to bez znaczenia, podobno na obiekcie gdzieś tam dalej jest boisko ogólnodostępne.

 

Ja byłem 5 dni na campingu na Księżu Małym i w korkach nie stałem wcale, ale to była majówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie ma kibelka i prysznica na wyposażeniu to kemping na stadionie jest fatalny. Byliśmy tam w 2013 roku jeszcze niewiadówką i byliśmy zmasakrowani wcetami. Charakterystyczny smród kostki do kibelków rodem z PRLu, zasłonki pod prysznicem z żółtej folii budowlanej, kabiny rodem z czasów powojennych. Kable elektryczne na wierzchu w stanie raczje ciężkim, kibelki ta usytuowane, że po wejściu do kabiny ciężko było zamnąć za sobą drzwi. Podsumowując jeden z najdroższych i najgorszych kempingów na jakich byłem. Jedyna jego zaleta to faktycznie lokalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dzień dobry Widzę że post jest bardzo stary ale my byliśmy w 2016 roku na kempingu we Wrocławiu przy stadionie i dla osób które chciałyby zwiedzić Wrocław myślę że to będzie kilka przydatnych informacji Sun kemping chyba najdroższy jakie w Polsce można znaleźć toalety wyposażenie sanitarne dla przyczep kempingowych i kamperów Totalna porażka jakiś wczesny PRL i smród po prostu śmierci natomiast do plusów tego kempingu można zaliczyć położenie ponieważ położony jest przy parku więc rowerami mogliśmy dojechać po prostu wszędzie Wrocław jest przepięknym więc warto tam się zatrzymać bo zewsząd jest wszędzie blisko natomiast żenujące wydaje mi się traktowanie turystów którzy w ten sposób spędzają wakacje przez pana prezydenta Dutkiewicza ponieważ ośrodek wydaje się być finansowany z budżetu miasta oceny na nim są jednak bardzo duże więc warto by zadbać o podstawowe rzeczy jakim jaką są sanitariaty wiem że oprócz tego kempingu jeszcze jest we Wrocławiu inny prywatny kemping tam Niestety nie byliśmy Przepraszam za błędy Piszę z analizatora mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Widzę że post jest bardzo stary ale my byliśmy w 2016 roku na kempingu we Wrocławiu przy stadionie i dla osób które chciałyby zwiedzić Wrocław myślę że to będzie kilka przydatnych informacji Sun kemping chyba najdroższy jakie w Polsce można znaleźć toalety wyposażenie sanitarne dla przyczep kempingowych i kamperów Totalna porażka jakiś wczesny PRL i smród po prostu śmierci natomiast do plusów tego kempingu można zaliczyć położenie ponieważ położony jest przy parku więc rowerami mogliśmy dojechać po prostu wszędzie Wrocław jest przepięknym więc warto tam się zatrzymać bo zewsząd jest wszędzie blisko natomiast żenujące wydaje mi się traktowanie turystów którzy w ten sposób spędzają wakacje przez pana prezydenta Dutkiewicza ponieważ ośrodek wydaje się być finansowany z budżetu miasta oceny na nim są jednak bardzo duże więc warto by zadbać o podstawowe rzeczy jakim jaką są sanitariaty wiem że oprócz tego kempingu jeszcze jest we Wrocławiu inny prywatny kemping tam Niestety nie byliśmy Przepraszam za błędy Piszę z analizatora mowy

Wydaje mi się, że to ośrodek AWF i finansowany  przez nich?

 

W tym roku naprawiają zbiornik w sulistrowiczkach i będzie tam kąielisko. To jest 30km od Wrocławiia, na zboczach góry Ślężą. Może to będzie jakąś alternatywą w okresie letnim?

Ale szczerze, nie wiem jakie tam warunki panują jeżeli chodzi o sanitariaty.

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Word Games coś tam mają zrobić podobno, zaletą tego kempingu przy stadionie olimpijskim jest tylko lokalizacja - nic poza tym.

Na Euro był jeszcze kemping na Gliniankach przy Stadnionie Miejskim ale po Euro już go nie ma. Info o nim musi być nadal bo czasem widzę jak kampery na zachodnich blachach błądzą i szukają wjazdu, jeszcze rok temu były znaki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping AWF we Wrocławiu to esencja minionej epoki za bardzo duże pieniądze. Może to właśnie za ten powiew historii płaci się tam tyle kasy. Ściana pisuarów w męskim plus smród najtańszej kostki do kibla przywołuje wiele wspomniej z dzieciństwa. W końcu kiedyś w każdym publicznym WC tak śmierdziało. Do tego podchmielony kerownik i podchmielony cieć pomocnik (bo przecież kerownik zbyt wysoko awansował żeby chodzić po placu i pilnować), który to zje.....ł mnie i kazał przestawić przyczepę, bo ustawiłem ją równolegle do ścieżki, a on kazał prostopadle żeby mniej miejsca zajmować. Tyle, że Niewiadówka N126n z przedsionkiem tak czy tak ustawiona zajmuje mniej więcej plac o wymiarach 4x4 m. Byliśmy, zobaczyliśmy, długo nie wrócimy i nie polecamy. No chyba, że ktoś ma pełny węzeł sanitarny w przyczepie i akceptuje takie ceny to da się przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tym roku naprawiają zbiornik w sulistrowiczkach i będzie tam kąielisko. To jest 30km od Wrocławiia, na zboczach góry Ślężą. Może to będzie jakąś alternatywą w okresie letnim?

Ale szczerze, nie wiem jakie tam warunki panują jeżeli chodzi o sanitariaty.

 

Witam.

tak to wygląda w Sulistrowicach.

post-957-0-83714300-1486229663_thumb.jpg

post-957-0-47989400-1486229690_thumb.jpg

post-957-0-64472400-1486229714_thumb.jpg

post-957-0-68616100-1486229757_thumb.jpg

post-957-0-97007800-1486229804_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym roku naprawiają zbiornik w sulistrowiczkach i będzie tam kąielisko. To jest 30km od Wrocławiia, na zboczach góry Ślężą. Może to będzie jakąś alternatywą w okresie letnim?

Sulistrowiczki będą znowu w pełni żywe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Polecę Ci zarówno camping na Księżu Małym jak i na stadionie olimpijskim. Na tym pierwszym byłem na majówkę - fajne miejsce, jak w ogrodzie u znajomego (miły właściciel) w międzynarodowym towarzystwie. Łazienki w miarę, też korzystałem ze swojej a w campingowej tylko woda i zrzut wc.

 

camping na stadionie byliśmy zobaczyć - również się nadaje, łazienki z PRL, ale cisza, spokój, skoszona trawa.

 

Więcej tutaj http://www.nacamping.pl/?p=1986

A kemping 126 na Starodworskiej?

TO właśnie ten na Księżu Malym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie z właścicielem rozmawia... na wstępie informuje, że Polaków nie przyjmuje i odmawia rezerwacji, dopiero później, w drodze wyjątku się zgadza, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.