Skocz do zawartości

Kemping we Wrocławiu lub okolicach.


iwona407

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

We Wrocławiu camping Na Grobli to już chyba historia. Mieszkam niedaleko i ostatnio widziałem to coś co było kiedyś campingiem. Na Gliniankach jak będzie pogoda to będzie dziki tłum. No i dość daleko do centrum. Na Paderwskiego jest camping na Stadionie Olimpijskim. Wygląda sympatycznie , chociaż nie wiem jak wygląda zaplecze sanitarne. Dobry dojazd do centrum. Łatwo trafić - są drogowskazy na Stadion Olimpijski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiem na temat tego "campingu". Aż z ciekawości w czasie świąt pójdę na spacer i dam znać.
Ok daj znać

 

[ Dodano: Sro 31 Mar, 2010 17:26 ]

WIKJUZ,

 

camping masz za giełdą samochodową, za Tesko.

w sumie to nie camping tylko stanica harcerska z możliwością pobytu z camperem lub przyczepą.

dzwoniłem i sprawdzałem, stąd te namiary.

Ok dzwoniłam tam i mam potwierdzić przez strone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem ten "camping" na ul. Długiej. Zdjęcia w załaczeniu. Bez "tubylca" nie macie szans znaleźć ten "camping". Zrobiłem też "drogę" dojazdową. Na szczęście 500 m dalej jest TESCO więc można dokupić potłuczone talerze. Masakra!!! Jeżeli się jednak zdecydujecie to dajcie znać. Umówimy się i przeprowadzę was przez Wrocław.

Na końcu dwa zdjęcia z campingu na Stadionie Olimpijskim. Lekko pachnie późnym Gierkiem, ale i tak wygląda znośnie. Na razie jest zamknięty. Otwierają chyba w maju. Jak chcecie to w maju podjadę tam i zrobię zdjęcia toalet, kuchni itp.

Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć zdjęcia. Robię to tu pierwszy raz.

Pozdrawiam

Wiktor

 

[ Dodano: Sob 03 Kwi, 2010 12:00 ]

Przepraszam, ale coś mi nie wyszły te zdjęcia w załączeniu. Iwona. Wysyłam ci je na e-maila.

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten "camping" na ul. Długiej. Zdjęcia w załaczeniu. Bez "tubylca" nie macie szans znaleźć ten "camping". Zrobiłem też "drogę" dojazdową. Na szczęście 500 m dalej jest TESCO więc można dokupić potłuczone talerze. Masakra!!!

 

 

Faktycznie masakra to my chyba pojedziemy na stadion ,narazie nie można sie

dodzwonić .To twoje zdjęcia ze stadionu dzięki .Pozdrawiam

 


Jeżeli to ze stadionu

post-130751-imported-819d4b69-5d43-473f-9ac0-5ab5b1e34c8e_thumb.jpg

 

 

post-130751-imported-d063b245-7935-4b03-846c-ce263fbe0e68_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. My też wybieramy się do Wrocławia i planujemy przyjazd na miejsce 30 kwietnia. Mam wielką prośbę do miejscowych aby sprawdzili kempingi; przy stadionie i na grobli. Zależy mi na informacji -czy i od kiedy będą działać i jak najlepiej dojechać od A-4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

O campingach we Wrocławiu już pisałem. Chyba nie masz wyboru i musisz jechać na camping na stadionie olimpijskim. Z dojazdem z A4 nie ma problemu. Kierunek Warszawa. Chyba nawet od razu na wjeździe do Wrocławia pojawia się biała tablica kierunkowa ze Stadionem Olimpijskim. Jak nie to w centrum tablice ze stadionem na pewno już są. Uważaj tylko na datę otwarcia. Byłem tam w czasie świąt i był zamknięty na głucho. Nie wiem kiedy go otwierają.

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.