Skocz do zawartości

Wcześniejszy Przyjazd do zlot do Sławy


Rekomendowane odpowiedzi

Rysiaczek, I to mi sie podoba :hop1: bo co będzie jak się wszyscy ogrodzą i będą trzymać miejsce dla znajomych :hop1: .Troszkę mi to przypomina rozsadzanie gości na weselu :hop1: Jestem nowy na takich zlotach moze tak jest przyjęte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wotr70, Darek teraz na poważnie, nie możemy zabronić gdy grupy znające się ( znajomi chcą być blisko siebie . Miejsca na kempingi w Sławie jest sporo wszyscy się zmieszczą i nie róbmy problemów , gdy znajomi, przyjaciele chcą na zlocie być obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nikomu nic nie bronie,fajnie to wygląda a nawet śmiesznie bo takie sprawy można załatwić sobie prywatnie a nawet na forum.Koniec tematu. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wotr 70 ! Ja tam sobie staje gdzie chcę i tak wiem że wszyscy Zlotowicze to moi przyjaciele . Nie lubię taśmowania miejsc . Kto ma pryjsć do mnie do stołu to i tak przyjdzie a jak ja mam ochote kogos odwiedzić to odwiedzę ! Kompletne bzdety z tym taśmowaniem . Pierwszy raz spotkałem sie z tym w Warce ! ???????

Ostrzegam nie rozbijać blisko mnie bo strasznie chrapię !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, Forumowicze bardzo mile cie wspominają i zapewniam cię że nawet jak sie otaśmujesz i wykopiesz foisę to i tak przyjdę i :piwko: wypiję z tobą ;)

 

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 20:48 ]

WojtekGG, To otaśmuj i dla mnie miejsce ;) będziemy koło siebie.Tylko ostrzegam mam bardzo niebezpiecznego psa może raczej suke!...Nie rozbijajcie się koło ;) mnie mój pies potrafi zalizać do kości i zamęczyć przynoszonymi przedmiotami rekord najmniejszego to groszówka i łupinka od słonecznika. ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Rysiaczek i to jest pomysł ;) jako że będzie to nasz pierwszy zlot ;) to pociągnę się za Tobą ;) i wten oto sposób więcej ludzi poznamy ;)

 

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 21:05 ]

wotr70 ja będę z synkiem, oskar ma 3 latka jedno z nich polegnie albo twoja suczka go zaliże albo on ją zagłaszcze he he he

 

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 21:08 ]

wotr70 jak się uda nam zgrać na wyjazd to razem będziemy siebie i wszystkich taśmować :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekGG, Trzymam za słowo :piwko: wiadomo pies jak pies,ale jak już kogoś moja suczka pozna i przypadnie jej do gustu to nie odejdzie od człowieka jak jej nie rzuci z 200 razy patyka żeby przyniosła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty bedziesz Wirek dobijał z colta po pałowaniu aby sie delikwenci nie męczyli ! Bardzo humanitarne z Twojej strony. Wiemy , że na Ciebie zawsze można liczyć ! Za każdego będziesz miał dopisane ,,pomógł ,, :look:;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.