Skocz do zawartości

Wcześniejszy Przyjazd do zlot do Sławy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja się normalnie obawiam że jak przyjade 1.V rano to miejsca dla mnie nie będzie :ok:

Wtedy razem rozbijemy obozowisko za bramą :ok::ok::ok:

 

 

zarezerwuje Wam miejsce na molo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się normalnie obawiam że jak przyjade 1.V rano to miejsca dla mnie nie będzie :-]

Tomek , to zrobimy podobóz . Ja też będę 30.04 "wieczorem" tzn. przed 2:00 lub 1.05 rano . Dla niektórych o świcie . :hehe: A na śniadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, z tego co wiem już jutro będziesz w Sławie , poinformuje Ciebie , iż kemping przez weekend będzie nie oświetlony - coś elektrycy schrzanili i w poniedziałek będą poprawiać , przez weekend masz egipskie ciemności :piwko:

WC będzie otwarte przy barze , prysznice jeszcze zamknięte, więc ewentualna kąpiel w jeziorze - sumując na początek masz spartańskie warunki - wszystko to zmieni się w poniedziałek - taka informacje otrzymałem z kempingu i Ci przekazuje.

Mam nadzieje, że przez ten weekend w tych warunkach przeżyjesz :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam radę . Już mnie nic nie zatrzyma . Nawet jak zamkną kemping to dostanę się z ogonem od drugiej strony jeziora . Pójdę na dno lub dnem byle do przodu .

Sanitarnie jestem przygotowany . Reszta już też gratów gotowa .

Tylko jechać . :piwko::hehe::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy ! Przed rozłączeniem "lapka" chciałem tylko zaakcentować taki drobny szczegół , że ...

 

WYYYJEEEEEŻDŻAAAAAAAAM !!!!!

:piwko::):D:D:D:D:):D:):?:ok::hop1::]:?:hehe::-]:D:D:D:D:?

Do zobaczenia !!! :D:D:D

 

PS - Następne połączenie ze Sławy jak nie będzie muuuuulić . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.