Skocz do zawartości

Wcześniejszy Przyjazd do zlot do Sławy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

już jest inny dyrektor

Dyrektor to dyrektor . A , że Kowalski zmienił Nowaka to nic nie zmienia . Jak przekazali sobie obowiązki ?

Ja tam dwa razy powtarzać nie będę . :D

Na pasowaniu rozliczę z obietnic . Chyba bez dwóch zdań do kotła pójdzie . :D:D

Jak podpisze cyrograf sprzedając duszyczkę karawaningowi to będziemy wjeżdżać bez zapowiedzi . :-]:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja dotrę razem z AKISS'em 24.04.,tj. w sobotę i zrobimy nieoficjalne rozpoczęcie zlotu . :ok:

:ok: Takie mam plany . I niech mnie nikt i nic od tego nie odwodzi . :zlo::ok::ok::hehe:

:-]

 

Dziś rozmawiałem z kempingiem w Sławie i recepcja będzie już gotowa na przyjęcie pierwszych załóg w dniu 24-04-2010 , oj ci to się spiesza na zlot :hehe:

 

Aby im za dobrze nie było, znaleźliśmy dla nich zajęcie ( aby się nie nudzić) więc dostaną szczoteczki do zębów będą nimi zamiatać cały kemping, dostaną również pędzelki i farbę, aby domalowali zieloną trawkę i poprawili tą co miała by uschnąć, dostaną również klei i będą na drzewkach przyklejać świeże zielone listki.

Tak więc do 30 będzie kemping ślicznie wyglądał za sprawę naszych szybkich kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz co chcesz Wirku ale ja nie boję się nic a nic . Mogę wymalować nawet jezioro , wystrugam łabądka lub tamtejszego kormorana .

A w centralnym punkcie będzie widnieć tablica niczym z filmu "Alternatywy 4" z napisem - Witamy szeryfa serdecznie ze zmianą tablicy na Witamy władzę (w domyśle 100pka) ,itd. :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam biało-czerwoną taśmę do ogrodzenia rezerwacji
myslałem ze ta miejscówka jest dla mnie zarezerwowana

Ja wycofuję się z ogradzania, rezerwowania, odgradzania ...........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam biało-czerwoną taśmę do ogrodzenia rezerwacji
myslałem ze ta miejscówka jest dla mnie zarezerwowana

Ja wycofuję się z ogradzania, rezerwowania, odgradzania ...........................

 

a co zabrakło Tobie taśmy? :jump: to może patykami. :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.