Skocz do zawartości

Wcześniejszy Przyjazd do zlot do Sławy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

piotr05, molo jest dość spore na parę załóg ;) będzie wam raźniej ;) Z rana od razu kąpiel w jeziorze nie trzeba biegac pod jakiś prysznic, same plusy super miejscówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr05, molo jest dość spore na parę załóg ;) będzie wam raźniej :( Z rana od razu kąpiel w jeziorze nie trzeba biegac pod jakiś prysznic, same plusy super miejscówka.

 

i bedzie słyczac muzyke z drugiego brzegu ;) zaoszczedze na radiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy przyjazd 27 kwietnia w godz. popołudniowych.

 

[ Dodano: Wto 09 Mar, 2010 21:43 ]

to se zrobimy mały "podobóz" na molo :hop1: , bo my najprawdopodobniej dotrzemy dopiero 30.04 późnym wieczorem... :hop1:

Już mam biało-czerwona taśmę do ogrodzenia rezerwacji dla Was i innych Południowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taśmę zieloną w białe grochy żeby ogrodzić miejsce dla zDolnychślazaków,ogrodzę cały kemping przy okazji żeby zarezerwować miejsce dla wszystkich z forum karawaning :hop1::hop1::hop1::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.