Skocz do zawartości

Lista na identyfikatory z nickiem


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przepraszam że piszę to na tym forum ale nie bardzo wiem gdzie ten temat poruszyć.

Wracam do tematy identyfikatorów. Poniewaz kilku załóg nie było na zlocie w Sławie pozostały nie odebrane identyfikatory

Załoga Pawcar 3 szt

Załoga Markiz 1977 2 szt

Załoga Macieku 3 szt

Załoga Mobydik 3 szt

Gosia

Irek

Proszę zainteresowanych o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz s, pisz też do tych osób na PW, bo mogą nie czytać tego tematu.

witam

nie rozumiem czemu Janusz ma do nich pisac -sa dorosli - wiec zdaja sobie sprawe z tego ze zamawiajac identyfikatory powinni je kupic - Janusz poniosl koszty ,powinni mu je zwrocic ,malo ze sie chlopak napracowal to teraz ma sie dopominac zeby je laskawie kupili?

dziecinada :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz s, pisz też do tych osób na PW, bo mogą nie czytać tego tematu.

witam

nie rozumiem czemu Janusz ma do nich pisac -sa dorosli - wiec zdaja sobie sprawe z tego ze zamawiajac identyfikatory powinni je kupic - Janusz poniosl koszty ,powinni mu je zwrocic ,malo ze sie chlopak napracowal to teraz ma sie dopominac zeby je laskawie kupili?

dziecinada :ok:

;)

 

jak to bym kupił jeszcze jedną odznakę z logiem forum ale w formie breloczka, jeśli jest taka opcja to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwan - ja nie zamawiałem identyfikatorów, ale z własnego doświadczenia - czasem jestem zakręcony sprawami bieżącymi tak dalece, że po prostu zapominam o tym, że coś z kimś uzgadniałem. Owszem, masz rację, powinienem pamiętać i zapłacić, ale często po prostu wylatuje mi z głowy. Przypominam sobie np. w 2 miesiące po temacie i co? Sprawa załatwiona, do załatwienia??? A tak, wysłanie informacji nic nie kosztuje, a załatwi wiele spraw. Wiem, czemu mam się upominać o swoje. Ale, czy to aż takie przykre? Prosta prośba o zrealizowanie swoich zobowiązań. Nawet w oficjalnej korespondencji takie rzeczy się stosuje! Nie zdażyło Ci się zapomnieć zapłacić za telefon?

 

Pozdrawiam i życzę trochę dystansu - to ułatwia życie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdażyło Ci się zapomnieć zapłacić za telefon?

nie

 

:ok:

życzę trochę dystansu - to ułatwia życie :-)

zalezy komu ma ulatwiac? bo Januszowi raczej nie,narobil sie ,poniosl koszty i ma jeszcze sie za "zapominalskimi" uganiac? to moim zdaniem nie jest ok w stosunku do niego .po za tym dajesz zly przyklad bo raczej operator telefonii do Twoich kolegow sie nie zalicza ,a Janusz raczej tak

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.