Skocz do zawartości

Legoland Niemcy Gunzburg


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które były na tym campingu.

Czy recepcja to jest ten budynek zaznaczony na zdjęciu?

Z góry dziękuje.

Wybieramy się tam zaraz po zakończeniu roku szkolnego.

Z tej mapy nie potrafie odgadnac ale chyba tak. Dojazd do Campingu jest dobrze oznakowany ale sam dojazd z autostrady dosc skomplikowany( podzial na pasy)

Sam Camping slaby ale tu chodzi o Legoland a nie Campingplatz :skromny:

Psy zabronione jak cos....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@wydra > ...sam dojazd z autostrady dosc skomplikowany...

 

attachicon.gifdojazd do kempingu.png

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Ir & Ed

Byles?

Widziales?

...........

Ja bylam, widzialam i jechalam. 

Naprawde nie musisz odpisywac na kazdy temat a szczegolnie na taki, na ktory nie masz wiedzy. Googla Maps zna kazdy.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budynek, który zaznaczylas

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

Przepraszam, za szybko nacisnąłem enter. Zaznaczyłeś recepcję. Biały plac powyżej, po prawej to parking, na którym należy zatrzymać się w trakcie załatwiania formalności w recepcji.

 

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które były na tym campingu.

Czy recepcja to jest ten budynek zaznaczony na zdjęciu?

Z góry dziękuje.

Wybieramy się tam zaraz po zakończeniu roku szkolnego.

Tu masz namiary na recepcję 48°25'29.4"N 10°18'41.6"E . Na Twoim zdjęciu nie to co zaznaczyłeś tylko obok taki kwadracik ( jak kto woli dwa prostokąty) Byłem w zeszłe wakacje więc jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem tylko pisz na priv bo nie chce mi się z jakimiś mądralami dyskutować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dojazd jest banalnie prosty a na miejscu wszystko dobrze oznaczone. Zresztą "stada" podążających tam "karawaniarzy" są najlepszą wskazówką drogową.


Byliśmy tam 3 lata wstecz. W tym roku chcemy to powtórzyć w drodze do Cro. ( około 10/12 sierpnia).


Dzieciaki jeszcze chcą z nami jeździć ( do w miarę atrakcyjnych miejsc)  ale ten czasu zaczyna się pomału kończyć..... potem będziemy jeździć sami.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koczujemy na parkingu, przyjechaliśmy w ciemno i został już tylko parking.

 

28 E za noc, ale o 11 wyjazd na parking przy głównym wejściu (za free z kartą otrzymaną w recepcji), mamy zamiar tu zostać jeszcze 3 dni, może opłacę jutro za kolejny dzień, nie będę musiał podpinać i przestawiać zestawu.

 

Patelnia na parkingu taka sama jak na kempingu, ale plus, że można korzystać z kempingowych przybytków.

 

Regularna cena na polu to 38 E ale z prądem i nie trzeba przestawiać codziennie zestawu. :)

 

To tyle, bo dzieciaki zachwycone i zobaczymy co jutro przyniesie wizyta w parku, nie lubimy "się bać" i obawiam się, iż nie skorzystamy z większości atrakcji.

 

 

 

 

 

wysłane z Nokii 6210.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema się czego bać. My na początku też z pewnymi obawami podchodziliśmy do tego, a raczej wszystko zaliczone.

Najbardzie chyba w pamięci utkwiło BIONICLE i gorąco polecam.

Tu na filmie akurat moje dzieci 8 i 10 lat

 

https://www.youtube.com/watch?v=c4xov7X6hgg

 

Byliśmy na koniec czerwca. Miejsce rezerwowałem z tydzień wcześniej.

Trzy doby na kempingu + dwa dni w parku 144E (dwoje dorosłych i troje dzieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po, rodzinka została w parku, a ja musiałem dekować miejsce na parkingu. Kilka atrakcji omineliśmy mimo tego, że zaliczyliśmy nawet te które od razu odrzuciliśmy. Film looknę po powrocie net via GSM ma tę wadę, iż szybko się kończy.

 

Jutro do Włoch ale jeszcze nie wiemy gdzie, cały ten wyjazd to totalna prowizorka straszanie się nam plany pozmieniały poza samym terminem (począwszy od braku map do nawigacji, które ściągałem o północy na ostatnim parkingu przed granicą, po brak rezerwacji na kempingach i w logistyce - wszak to masz pierwszy wyjazd z budką i oby nie ostatni.

 

Zapłaciliśmy chyba 172 E za dwa dni w parku i jedną noc na parkingu przed kempingiem bez rezerwacji, ale ludzi masa i w samym parku i tutaj na parkingu. Znaczy my i ze 2 przyczepy, a reszta same kampery.

 

Wyglądamy jak Flip i Flap :))))

 

wysłane z Nokii 6210.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam
Wybieram się w maju z rodziną do Legolandu do Monachium z przyczepą. Mam pytanie bo nie mogę znaleźć na stronach... w jakich godzinach mogę wjechać na kemping, jaki jest cennik dla zestawu i rodziny 2+2.
Ceny biletów wstępu do Legolandu są na stronie (poza tym mam kupony na wstęp bezpłatny dzieci) ale nie mogę znaleźć pozostałych informacji (planowany pobyt 3 noclegi). Nie wiem też co będzie jak dotrę ok np 21-23 godz.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 25.04.2018 o 15:18, bartd napisał:

Witam
Wybieram się w maju z rodziną do Legolandu do Monachium z przyczepą. Mam pytanie bo nie mogę znaleźć na stronach... w jakich godzinach mogę wjechać na kemping, jaki jest cennik dla zestawu i rodziny 2+2.
Ceny biletów wstępu do Legolandu są na stronie (poza tym mam kupony na wstęp bezpłatny dzieci) ale nie mogę znaleźć pozostałych informacji (planowany pobyt 3 noclegi). Nie wiem też co będzie jak dotrę ok np 21-23 godz.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Hej, udał się wyjazd? Szukam opcji na majówkę 2019 i właśnie Legoland mi chodzi po głowie... podrzucisz swoje spostrzeżenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Gorąco polecam na majówkę. Nam tak się podobało że teraz planujemy do Danii do Legolandu jechać. 

My byliśmy w Playmobil w Zirndorf, Legolandzie i w Monachium. 

Do Legolandu trzeba planować na minimum 2 dni zwiedzanie. Nie opłaca się rezerwować wcześniej ani jechać z kuponami. Najkorzystniej kupować bilety razem w zestawie z campingiem. 

Ogólnie camping jest super, czysto i spokojnie. Z campingu jest oddzielne wejście do Legolandu. 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.