Skocz do zawartości

Logo zlotu,identyfikator na pojazd, plakietki i inne gadżety


Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność zaprezentować logo VII zlotu www.karawaning pl w Sławie.

Nie muszę chyba pisać czyjego autorstwa - naszej nieocenionej Eli - Neomi lub jak już też została ochrzczona PlastElinka.

Elu serdeczne dzięki od nas wszystkich .

Logo to będzie na naklejkach i będzie można zakupić za chyba 1 zł ( jeszcze nie wydrukowane) na zlocie.

Myślę, że to logo spodoba się , krytyczne uwagi będą usuwane :hehe: ( oczywiście żartuje, jeśli są jakieś uwagi drobne korekty można nanieś).

 

 

Jednocześnie w załącznikach podaje pliki do ściągnięcia - identyfikatory i dobrze by było by każdy z nas taki plik ściągną wpisał swój nick wydrukował , ewentualnie zafoliował i umieścił za szybką swojego domku na kółkach.

Ułatwi to nam w integracji, poznaniu się i też w celach organizacyjnych.

Dobrze by było też wydrukować plakietki identyfikujące osoby w podobnych celach.

 

Jako, że nie jesteśmy żadną organizacją i nie mamy na cele reprezentacyjne żadnych funduszy jest taka prośba by we własnym zakresie te identyfikatory wykonać - koszt prawie żaden dla pojedynczej załogi.

 


na naklejkach będzie w kolorze zielonym, ten biały wersja robocza.

post-123752-imported-d65e81f6-1586-4c50-b5b5-d04d7ec591db_thumb.jpg

Identyfikator na pojazd A4.doc

Identyfikator na pojazd A5.doc

Identyfikatory do plakietek.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak już w innym miejscu informowałem na zlot przebędzie też redakcja czasopisma "Caravaning Ekspert" w kolejnego numerze waz z czasopismem będzie gadżet w postaci flagi. W marcowym numerze będzie informacja o naszym zlocie. Ta flaga może też trafić w nasze ręce na zlocie w Sławie.

Tak więc będzie to kolejny gadżet ze zlotu i nie ostatni o czym poinformuje w odpowiednim czasie.

 

Za zgodą Pani red.naczelnej Dorota Nowak skopiuje teks ze strony http://www.caravaningekspert.pl/index/aktualnosci/artykul/144

 

 

w ubiegłym roku po raz pierwszy miała miejsce Parada Caravaningu. Staraliśmy się promować, a przy okazji dobrze się bawić. W tym roku również zapraszam do uczestnictwa w akcji w okresie 30 kwietnia – 4 maja 2010 roku, gdy wyjeżdżamy na caravaningowe zloty lub inne miejsca wypoczynku. Wybrana forma parady jest przystosowana do naszych czasów, gdzie swoboda i mnogość pomysłów zbliża ludzi. Będzie ona działać na korzyść caravaningu. W tym czasie oflagujmy, obanerujmy, oklejmy wszystkie caravaningowe (i nie tylko) pojazdy np. flagami klubowymi, kartkami z napisami propagującymi caravaning, przyklejonymi np. do szyb samochodu. Kartki takie, znajdą się w już w lutowym numerze "Caravaning Eksperta" . Z pewnością, zwrócimy uwagę na sprawy caravaningu. Ci, którzy nie wiedzą, co to jest caravaning, zapamiętają, że to podróżowanie z przyczepą lub w kamperze. Ci, którzy wiedzą, z pewnością zechcą się mocniej zintegrować z naszym środowiskiem. Możemy uświadomić ludziom, że caravaning jest sposobem na ciekawe, aktywne życie, że jest alternatywą dla bezmyślnego siedzenia przed telewizorem, że jest doskonałą formą bycia rodzinnego i towarzyskiego przez cały rok! Możemy przekazać innym, że caravaning rozwija nas. Zaprezentujmy się jako zgrane, zintegrowane środowisko i promujmy – podobnie jak to już robią kluby caravaningowe – ideę caravaningu. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w akcji!

 

Dorota Nowak

red. naczelna

"Caravaning Ekspert"

Ze swej strony również namawiam by na czas przejazdy na zlot oznakować nasze pojazdy.

post-123800-imported-8d95fb10-14e9-4741-b68d-e3135ef96f90_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten "zielony" kolor nie może być bardziej wiosenny a nie jakiś taki sraczkowaty ?

 

 

Pawle, a tyle razy Tobie mówiłem, że masz sobie wymienić monitor :hop1: jak kiedyś Tobie mówiłem, że Twój Nick jest czerwony to Ty mówiłeś, że jest ciemno czerwony :hop1: a teraz mówisz, że zielony jest sraczkowaty :hop1: a ja Tobie mówię, że jest zielony jak świeża trawa na wiosnę :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam to nie jest jeszcze wydrukowane - jest to projekt , i weźmie się pod uwagę przed wydrukowaniem by kolor zielony był jak "świeżą trawa na wiosnę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, na każdym kompie ten kolor może wyglądać inaczej nawet jak już wydrukujemy i przedstawimy na forum, kolory będą nie tak widoczne jak w oryginale - to już przerabialiśmy przy innych okazjach naklejek, polarów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdym kompie ten kolor może wyglądać

Wirek na każdym z czterech moich komputerów kolor ten wygląda tak samo nieciekawie.

Ale to jest tylko moje zdanie. Może wszystkim pozostałym się podoba :biwak: Moja sugestia jest taka, aby trochę to ożywić i dodać wiosny. W końcu to majówka, prawda ? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność zaprezentować kolejny gadżet, a w zasadzie upominek dla naszych pociech, które będą uczestniczyć w VII zlocie w Sławie .

Będą to kamizelki odblaskowe z logo naszego forum na pleckach .

Upominek ten jest dzięki naszym koleżankom i kolegom , którzy przeznaczyli na ten cel pieniążki i wpłacili na moje konto i dzięki tym wpłatą mogłem zakupić w/w upominek.

ZA CO IM SERDECZNIE DZIĘKUJE W IMIENIU DZIECIACZKÓW .

Kamizelki te są przeznaczone dla dzieci w wieku od lat 4 do 18 , dla młodszych też coś wymyśle, ale tu mam ograniczone możliwości ( mało kasy :biwak: , chyba, że ktoś jeszcze parę złociszy dorzuci, jeśli tak proszę o wiadomość na PW).

Kamizelki są uszyte z porządnego materiału o gramaturze 170g/m2 , będzie to więc porządna kamizelka z naszym logo, nie taka licha np. za 3 zł .

Kamizelki są w 3 rozmiarach , więc na każde dziecko się dopasuje, ponieważ kamizelka nie musi być tak dopasowana jak np. polar

Kamizelki dla najmłodszych , średnich dzieci mają po bokach gumki celem dopasowania oraz elementy odblaskowe : dwa pasy na plecach i dwa z przodu oraz na ramiączkach , kamizelki dla najstarszych z przodu zapięcie w postaci rzepa oraz elementy odblaskowe : dwa pasy z przodu i na plecach, są znacznie szersze po bokach gdyby przyszło założyć na grubszą odzież.

Patrząc obecnie na listę uczestników dla każdej naszej pociech będzie kamizelka ( mam jakiś zapas dla tych co jeszcze się dopiszą) .

Kamizelki będzie rozdawać z-ca szeryfa Nina liczę, że pomoże Ninie Lusia ( od 100pki), może Moniczka ( o ile pozwoli jej malutka pociecha), a może jeszcze jakaś z koleżanek . Nastąpi to w dniu 2 maja tuż przez wycieczką rowerową, by dzieci udające się na tą wycieczkę już mogły w nich pojechać. Oczywiście pozostałe dzieci ( niejadące rowerkami też w tym czasie otrzymają kamizelki ).

Kamizelki oczywiście zostają dzieciom na własność przydadzą się w przyszłości do jazdy na rowerze, czy też na nartach czy innych tego typu imprezach , gdzie w grę będzie wchodzić ich bezpieczeństwo.

Aby uniknąć nieporozumień kamizelki będą wydawana na podstawie listy : dziecko przyjdzie samo lub z rodzicem poda nick załogi i otrzyma kamizelkę.

 

 

p.s. nie ostatni to gadżet na zlocie.

 


Przód dla najstarszych

post-124339-imported-d569f718-3045-499f-abec-826aac9292dd_thumb.jpg

 

tył dla najstarszych

post-124339-imported-cd09d9e5-7373-49f4-be52-09cd4fe56001_thumb.jpg

 

przód dla średniaków

post-124339-imported-463bad2a-aa49-4a06-805a-3ebcb1800a6b_thumb.jpg

 

tył dla średniaków

post-124339-imported-ec388856-c8db-4278-b2fb-faf496966671_thumb.jpg

 

przód dla najmłodszych

post-124339-imported-b57bbfe7-20d2-4cfd-a463-2a1ddd94f6e5_thumb.jpg

 

tył dla najmłodszych

post-124339-imported-a7263f6c-7da5-4d3a-ba16-ac247c3e5d44_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, gadżecik pierwsza klasa :hop1: Coś pożytecznego, poprawiającego bezpieczeństwo najmłodszch :ok:

Gratki dla darczyńców :biwak::hop1::ok:

 

A może ktoś jeszcze ma ochotę dorzucić pare groszy ???

W końcu to także dla Waszych dzieci :D

2-3 piwa można sobie odmówić i przelać równowartość na pociechy :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.