Skocz do zawartości

Tablica podświetlana Karawaning.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ed

Teraz Lepciaku to już nie jest niespodzianka.

Skoro ja napisałem posta 26.02.2010 a Ty przetrawiłeś go dopiero wczoraj więc to jest dla mnie dopiero niespodzianka (kiedyś mówiło się na to: spóźniony zapłon albo refleks szachisty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja napisałem posta 26.02.2010 a Ty przetrawiłeś go dopiero wczoraj więc to jest dla mnie dopiero niespodzianka (kiedyś mówiło się na to: spóźniony zapłon albo refleks szachisty).

Należy czytać uważnie to co piszę, a nie byle tylko odgryźć się. Niespodzienką przestała być Tabliczka w momencie napisania o niej informacji. Byłaby nią gdyby obdarowany dostał ją bez uprzedzenia. Tak jak Ty to zrobiłeś. Nie spodziewaj się, że na Twój spodziewany post odpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
mam pytanie, co mówią przepisy odnośnie świecącej tablicy w tylnym oknie podczas jazdy?

idąc za ciosem: co mówią przepisy o podświetlanej tablicy za przednia szybą , tak jak w co trzecim tirze :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie padło dlatego, że jak mnie jakiś smerf ważniak zatrzyma to chciałbym mieć jakieś pojęcie jak się tłumaczyć. Bo przecież mu nie powiem że tir-y też mają i ja też chce mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie padło dlatego, że jak mnie jakiś smerf ważniak zatrzyma to chciałbym mieć jakieś pojęcie jak się tłumaczyć. Bo przecież mu nie powiem że tir-y też mają i ja też chce mieć.

 

Powiesz mu, że to zamiast tablicy wyróżniającej :hehe:, a tak na poważnie to rodzaj oświetlenia dopuszczonego przez przepisy znajdziesz tutaj:

http://www.v10.pl/prawo/Jakie,jest,dopuszczalne,prawnie,oswietlenie,pojazdu,333.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.