Skocz do zawartości

Tablica podświetlana Karawaning.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Tablica jest piękna dziś dotarła. :hop1: Wielkie dzięki należą się Lepciakowi za pomysł i tak szybkie wykonanie. Pierwszy wyjazd z ta tablicą juz za trzy tygodnie. Dzięki Lepciak pozdrowionka i do zobaczenia w Sławie przy :look:;););):piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, dziś dostałem tablice, Zbyszku dzięki Wielkie :jump: .

Po rozpakowaniu niestety musiałem poprawić (ulepszyć ) tablicę lecz myślę że warto było jest efekt .

 


po rozpakowaniu

post-127916-imported-ca5a022f-6186-4678-815e-66c89404d308_thumb.jpg

 

logo przed modernizacją

post-127916-imported-816891a4-2531-44f9-a239-a383cd2345c4_thumb.jpg

 

Logo po modernizacji :jump:

post-127916-imported-9ac72b6f-8845-4989-be71-007e62776c04_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czekałem na takie zapytanie :hmm: różnica pomiędzy tymi dwoma zdjęciami polega na ....... a nie powiem niech to będzie taka mała zagadka a co czekam na poprawną odpowiedź :niewiem:

Wrażenie większej jasności jest z powodowane troszeczkę innym kątem wykonania zdjęcia, więc to nie to zmodyfikowałem miłego wpatrywania się, może w nie dość dobrą jakość zdjęcia lecz różnica jest widoczna.

 

Pozdrawiam wszystkich przyglądających się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy kontrast www.karawaning.pl i nick :niewiem:

Witam, dobra nie będę już taki, a mianowicie proszę zwrócić szczególną uwagę na boczne krawędzie tech tablic, pierwsza fotka to oryginał bez podświetlenia druga z podświetleniem a trzecia ma dołożone nakładki takie same jak są na górnej i dolnej krawędzi, ulepszenie to powoduje nie wydobywanie się światła z bocznej krawędzi plexi, i t otylko tyle a ile zamieszania

post-128234-imported-16fafb15-1e94-44cc-8ae8-467584a8d3e2_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.