Skocz do zawartości

Tablica podświetlana Karawaning.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałem Bydgoszczanom na spotkaniu w Stopce, że przygotowuję niespodziewankę na zlot w Sławie. Już ją mam. Jest o wymiarach 40 cm*25 cm. Te plamki w narożnikach to przyssawki aby można było wizerunek przykleić do szyby od środka samochodu lub przyczepy.

Tak wygląda w dzień:

fea12c1abbf3e291med.jpg

Tak w nocy w blasku flesza:

266d0402fcf0227cmed.jpg

A tak w nocy gdy podświetla się samo:

923ee1b6b97e2d7bmed.jpg

Ostatnie zdjęcie wygląda na zamazane, ale w realu tak nie jest. To kiepski model mojego aparatu rozmył obraz gdyż podświetlenie jest realizowane przez LEDy które nie każdy aparat obrabia prawidłowo. W rzeczywistości obraz jest ostry i bajerancko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zbysiu Ty nie kombinuj tylko zakładaj firmę ,, LEPCIAK LED ELECTRIC ,, i ciupaj takie fajne talewizorki . Proponuję w róznych kolorkach i co by migało . Tez sie piszę na takie okienko . Czy jest wersja 12V do jazdy nocnej ! :hehe: Rozumiem że dla swojego przyjaciela bedziesz miał promocję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość chętnych na przykład 10 to firma wykona to w ramach produkcji po preferencyjej cenie. Za eksperyment płaciłem 135,- + 20,- przesłanie. Widziałem opcję innego wyrobu we wszystkich kolorkach płynnie zmieniających się ale diody do tego użyte są dużo droższe oraz dochodzi specjalny zasilacz ze sterownikiem. Jak będę u nich to dopytam o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.