Skocz do zawartości

Ojców bądź okolice


to70

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli trafisz na karawaningowców to z prądem niema problemu :biwak: zawsze ktoś ma jakąś alternatywę na brak podłączenia, zresztą jeśli jest kemping z prądem to niech się martwi właściciel. W końcu jemu się płaci. Jeszcze nie spotkałem sytuacji żebym nie miał prądu, chyba że na dziko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Darek - to jest to o co mi chodziło. Trochę mało przyłączy 230V - nie wiesz czy można tam wcześniej rezerwować miejsce?

 

Myśle że rezerwacja nie będzie potrzebna. Z reguły jest to pole namiotowe, przyczepa lup kamper trafiają się tam sporadycznie. No chyba że po naszym zlocie listopadowym sie to zmieni :biwak:

 

Jak będziesz chciał to przed twoim przyjazdem mogę zrobić rozpoznanie i dam ci znać co i jak.

 

Masz pytania to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Darek. Bliżej wakacji zadzwonię sobie do właściciela tego pola i pogadam, chyba że się nie uda to będę musiał zwrócić się o pomoc do ciebie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
- proszę o namiary na porządny (wc, natrysk, prąd) camping w tej okolicy.

Mówisz-masz http://www.gosciniecjurajski.pl/pl/18,pole-namiotowe

Kemping na poziomie,dobre miejsce wypadowe do Morska,Bobolic,Mirowa.

Polecam

 

Byłem z rodzinka w "Gościńcu" w Święta. Bardzo ładnie położony i zadbany kemping. Moim zdaniem nie jest to pole namiotowe ale właśnie kemping i to na ***. Sanitariaty nowe, czyste i w standardzie EU. Baza żywieniowa OK - wszystko przygotowywane na "oczach" czyli na świeżo. Pole płaskie z ładnie utrzymaną trawą. Wadą może być skąpe zacienienie. Na terenie kempingu jest też "nówka nie bita" grill pod altaną w pełni wyposażony w ławy ze stołami. Jedyna wada tego miejsca to cena. Dzień kosztował nas 75 PLN (samochód, przyczepa, 2 dorosłych i 3 dzieciaków). Sama okolica super na wypady rowerowe i spacery po "górkach". W okolicy kilka zamków i "Pustynia Błędowska" :hop1:. Aha! Bardzo miła obsługa, gotowa zawsze (z uśmiechem!!) do pomocy. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Witam.

W poniedziałek 19 lipca 2021r. wybraliśmy się rodzinką na wycieczkę Brama Krakowska-Ojców-Pieskowa Skała. Kampervanem dojechaliśmy na parking w Czajowicach ( 400m od Jaskini Łokietka). Tam ściągnęliśmy rowery i pojechaliśmy w kierunku Bramy Krakowskiej. Okazało się, że mogłem zaparkować na innym parkingu jakieś 3 km bliżej . Zjechaliśmy najpierw asfaltową drogą , później z kostki brukowej. Ja jechałem na składaku 20 cali koła.Tylko na tym małym rowerze mogę wziąć na bagażnik sakwę czy koszyki boczne na bagaż. Mały ale sprytny rower?. Po obejrzeniu Bramy Krakowskiej przejechaliśmy do Ojcowa, a następnie do Pieskowej Skały na zamek , po czym wróciliśmy z powrotem. W sumie 34km , jak dla starszego syna to i tak dużo. Wycieczka fajna. Po przyjeździe na parking zobaczyłem kampervana z opla Vivaro. Okazało się , że jechała nim sympatyczna rodzinka w liczbie 6 osób. Wracali z Bułgarii??️. Jak Oni się w nim pomieścili to nie wiem ?. Właściciel mówił, że dał za niego 20tys. zł ( rocznik 2011) szescioosobowy. Włożył w niego 5tys. Czyli całość kosztowała go 25tys. zł. Wersja budżetowa, ale wyprawa do Bułgarii zrobiła na mnie wrażenie??.

IMG_20210719_131943.jpg

IMG_20210719_141549.jpg

IMG_20210719_142435.jpg

IMG_20210719_143549.jpg

IMG_20210719_145339.jpg

IMG_20210719_151718.jpg

IMG_20210719_164325.jpg

IMG_20210719_164249.jpg

IMG_20210719_170958.jpg

IMG_20210719_194403.jpg

IMG_20210719_170748.jpg

Edytowane przez janekorka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.