Skocz do zawartości

Spotkanie w Częstochowie [Knajpowe?]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może porozsyłać forumowiczom z Czewy linka do tego tematu ?

Nie każdy czyta forum od deski do deski....

Zrobiłem już to ,ale poszukam jeszcze karawaningowców z okolic Cz-wy.

Mogą się przyłączyć wszyscy chętni.Pozdrowionka dla Ciebie Kate :biwak: i dla Łukasza :hop1:

 

[ Dodano: Czw 04 Mar, 2010 14:48 ]

Proponuję aby koleżanki i koledzy z Częstochowy porozumieli się i nie robić konkurencyjnych spotka

Witam Andrzej , czy masz na myśli spotkanie knajpkowe? ,Jeżeli tak to napisz kiedy? Pozdrawiam :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę też dołączyć ?

Chyba tylko przy coca coli.-Ojciec. ;)

 

 

Jestem po wstępnych rozmowach z Kolegą ,,Kotkiem52" ,utaliliśmy przybliżony termin spotkania tzn. zaraz po świętach wielkanocnych w

śródmieściu Cz-wy .Będą osoby również z innych regionów.Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych .O wszystkich ustaleniach moich z kolegą ,,Kotkiem52", przed spotkaniem wszystkich Was poinformuję.Pozdrawiam

-JanBas56...-Janusz ;);) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czas najwyższy odświeżyć temat: co tam organizatorzy wymyślili? Co ze spotkaniem Częstochowiaków? Sława zbliza się wielkimi krokami a my nic! Niezorganizowani! Co z karawaną na zlot? Osobiście lubię poznać ciut wcześniej uczestników imprezy a nie stać jak dupa wołowa i szukać bratniej duszy. Rozumiem, że teraz żałoba ale w przyszłym tygodniu koniecznie trzeba cos przemyśleć! Janbas56 - do dzieła! :niewiem: /Ze zdrówkiem chyba wszystko w porządku?/

 

[ Dodano: Czw 15 Kwi, 2010 12:39 ]

SzanownyJanuszu!

Właśnie odczytałem Twiją wiadomość na PW - dzięki za informację. Skoro gość odpadł, to nie przeszkadza aby się skrzyknąć w przyszłym tygodniu! Do obaczenia! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janbas56 - do dzieła!

Witam . spotkanie w Częstochowie musi się odbyć , kolega ,,Kotek"" miał coś załatwić w sprawie wynajęcia miejsca w knajpce u swoich znajomych, ale narazie nic nie wiem, jak coś się dowiem to napiszę

Zdrowie już w porządku , siedzę na zwolnieniu.

A może by tak spotkać się w na łonie natury np. dwudniowy wypad na dziko ,

z przyczepkami do Poraja ? Co Wy na to? Może pogoda się poprawi.

Pozdrowionka

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spotkać się w na łonie natury np. dwudniowy wypad na dziko ,

z przyczepkami do Poraja ? Co Wy na to? Może pogoda się poprawi.

Pozdrowionka

Janusz

 

Czemu nie? Tylko przeraża mnie stan pól namiotowych w Poraju. Gdzie Ty konkretnie biwakujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biwakuję w Poraju na dziko , stoi tam zazwyczaj ok.10-15 przyczep,

przeważnie wędkarzy , może tam nie jest za pięknie , ale lubię tam jechać na weekend.Jak wjeżdżasz do Poraja od Czę-wy , skręcasz na Koziegłowy,póżniej

jadąc masz jezioro z lewej strony cały czas prosto mijając były ośrodek huty,

droga idzie lekko pod górkę , pózniej z górki , następnie jest zakręt 90 st w prawo na Koziegłowy , ja skręcam w lewo w las ,jadę cały czas prosto , gdy

droga dochodzi do jeziora , skręcam w lewo i dalej kawałek prosto ,

dojeżdżam na dużą polanę przy samym jeziorze i tam przy lesie się rozkładam

Jest tam spokojnie , byłem tam już wiele razy Na dwa dni można spokojnie się wybrać , :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to miejsce ale tam nie ma bieżącej wody, WC, natrysków a moja przyczepka nie posiada tych luksusów więc dla mnie odpada. Wolę zdecydowanie Turawę - to raptem godzina jazdy!

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym spotkanie w tą sobotę tzn 24 04 2010 o godz 18 w restauracji

Da Vinci aleja Wojska Polskiego Koło marketu LIDL [Raków]

Ponieważ z dużego spotkania nic nie wyszło , spotkamy się w małym gronie ,

była by to taka kolacyjka przy piwku [i nie tylko] Proszę o opinie na ten temat , bo jeśli chcemy się spotkać ,to już ostatni dzwonek przed sezonem.

pozdrawiam Janbas56 - Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.