Skocz do zawartości

Bałtyk - cisza + natura - DZIECI bez psów ;) w PODDĘBIU


gilewska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :hehe:

 

Proszę o opinie na temat miejscowości Poddębie, Smołdziński las, Rowy jeśli ktoś był.

Wybieramy się nad polskie morze przyczepą z dwojgiem 1,5 rocznych dzieci.

Zależy nam na ciszy i bliskości natury ale również na bliskości morza (jeśli to możliwe jeszcze tym bardziej w sezonie - dziadkowie chcą plażę blisko i urlop tak wzięli).

Może znacie takie miejsca które w niczym nie przypominają przeludnionych kurortów?

Wolelibyśmy nie wylądować obok dyskoteki...

Uwielbiamy las i jeziora.

Bierzemy rowery.

 

Jeśli ktoś zna campingi na których obowiązuje zakaz wprowadzania psów to poproszę :hehe:

 

P.S. jeszcze dobrze by było znaleźć jakiś nocleg dla dziadków obok :hehe:

 

Konkretnie potrzebuję teraz info o http://www.mistral.xwp.pl/

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fakt :hehe: zdaje się niemożliwe, bo chodzi o to że my chcemy ciszy ale wcale jej nie gwarantujemy sąsiadom :hehe:

a już znalazłam coś ciekawego dzięki "bazie" którą tworzycie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jest plan :hehe:

 

[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 23:19 ]

a i proszę mnie tu zgłosić do moderatora co by mnie z tym wątkiem przeniósł do tematu "miejsce nad Bałtykiem" bo zdublowałam :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź obiekt naszego kolegi z forum CamperTeam:

 

http://www.podlasem.org

 

Chcecie zatrzymać się na campingu (nie "na dziko"), w sezonie letnim, blisko morza, ale żeby był las i cisza, a w pobliżu kwatery dla dziadków. Takie rzeczy, to tylko w Erze :hehe:

 

Żartuję, ale poważnie może być ciężko. W mojej okolicy (Kołobrzeg) takich miejsc nie znam. W sezonie wszyscy w okolicy chcą zarobić - stąd wszędzie (także na wsiach) dyskoteki i aktywne życie nocne. Campingi latem pełne, no chyba, że po 15 sierpnia - schyłek sezonu jest zawsze trochę luźniejszy. Nad jeziorami może być trochę łatwiej niż nad morzem. Ze swojej strony polecam jezioro Drawsko, ale to moje subiektywne odczucie.

 

http://www.jeziorodrawsko.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję, faktycznie fajne miejsce, juz na nie trafiłam szukając czegoś :hehe: tylko chyba koszt wysoki za 4 os rodzinkę i dużą przyczepę...

A czy ktoś był tu?

http://www.rybaczowka.com/index.html

albo tu?

http://www.mistral.xwp.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję, faktycznie fajne miejsce, juz na nie trafiłam szukając czegoś :hehe: tylko chyba koszt wysoki za 4 os rodzinkę i dużą przyczepę...

 

tzn ile ?

z tego co widzę to liczą tzw pakiet 25zł

W każdym pakiecie wliczony jest dobowy pobyt dwóch osób dorosłych na terenie bazy (dzieci do lat 12 gratis), parcela 7mx12m do dyspozycji, dostęp do bloku prysznicowo-toaletowego bez ograniczeń, zmywaków, możliwość skorzystania z miejsca ogniskowego, miejsce na samochód. W ramach udostępnionej parceli nie pobieramy opłat za przedsionek, dodatkowy namiot czy drugi pojazd

toż to prawie za darmo :hehe:

za tanie pole w Rowach płaciłem 45zł, a w Krynicy Morskiej 60zł z hakiem

jedynym minusem z tego co przeglądałem ich ofertę są dość spartańskie warunki

 

Co do Rowów, bo pytałaś w pierwszym poście, byliśmy tam 2x, na polu przy Kościele (Wagabunda), std nam odpowiadał, spokój na polu, cena znośna - płaci się za osobę/dziecko/prąd

same Rowy są dość spokojną miejscowością, oczywiście na tak jak w/w Smołdzino, ale głośnych dyskotek tam nie ma, w ogóle stosunkowo mało jest młodzieży, za to dużo "wózkowych" - dla nas taki kompromis pomiędzy Łebą a np Wiciami :hehe:

wioska zadbana, fajne uliczki z praktycznie zerowym ruchem - idealne do spacerów z wózkiem

blisko Słowiński Park - idealna baza do wypadów rowerowych

jest port ze świeżą rybką

minusem jest dość dalekie dojście do plaży - 5-10min, choć jest jakieś pole zaraz przy plaży, ale nie znam warunków

 

jak masz jakieś pytania co do Rowów, to pisz, a postaram się odpowiedzieć

 

jeżeli chcesz na prawdę spokojnej mieściny to może Wicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość Pleśna koło Ustronia kemping Solar małe pole namiotowe , pokoje i dwa domki fińskie . Po za tym cisza i spokój wszelkie większe rozrywki 4km w Ustroniu a bar i sklep jest 1km w Pleśnej. Jeżdzę tam 5 razy w roku z tym że 100m dalej na "swoje" http://www.pensjonat-nad-morzem-solar.pl/8001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję!!! O tych pakietach "pod lasem" nie doczytałam, to faktycznie genialna cena :hehe:

 

[ Dodano: Pią 26 Lut, 2010 10:30 ]

Wygląda na to że reszcie ekipy najbardziej odpowiada Poddąbie (chociaż jak dla mnie wygrywa Smołdziński Las za 25 zł) a więc muszę szukać czegoś konkretnie w tej miejscowości. Czy znacie Pole Namiotowe Mistral na Promenadzie Słońca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sprawdz sobie Białogórę i kamping Checz Kaszubska ,do plaży kawałek przez piękny las ale wszyscy wybierają obcję rowery,

domki kampingowe i kwatery na kampingu ,woda ciepła non stop sanitariaty czyste ,

sklepik na kempingu art pierwszej potrzeby,

niestety nie wiem dlaczego masz problem psów ale u nas w Polsce można psa wziąć wszędzie

w Białogórze to nie przeszkadza bo pole jest duże i nikt nie siedzi nikomu na głowie psy szczekają żadko a właściciele gówienka sprzątają po swoich psinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściciele gówienka sprzątają po swoich psinach

rzecz w tym że nie zawsze sprzątają i zawsze istnieje ryzyko że nawet najbardziej wytresowany pies pogryzie dziecko ............. więc wcale się nie dziwię że mają alergię na kundle .......... zresztą ja też nie lubię psów jak jadę z dziećmi - z tych samych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.