Skocz do zawartości

KEMPING DLA DZIECI - CHORWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o "San Marino" na wyspie RAB to stronę masz poniżej.

 

http://camping.imperial.hr/autocamp-san-marino

 

Kemping jest idealny dla dzieci, szczególnie jeżeli chodzi o wodę, plażę (piasek!!!) i wesołe miasteczko z boku.

Ceny przyzwoite, pogoda gwarantowana (byłem 2x po 3 tygodnie i miałem jeden raz deszcz w nocy), woda w zatoce bez prądów (zawsze zupa).

 

Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli chodzi o "San Marino" na wyspie RAB to stronę masz poniżej.

 

http://camping.imperial.hr/autocamp-san-marino

 

Kemping jest idealny dla dzieci, szczególnie jeżeli chodzi o wodę, plażę (piasek!!!) i wesołe miasteczko z boku.

Ceny przyzwoite, pogoda gwarantowana (byłem 2x po 3 tygodnie i miałem jeden raz deszcz w nocy), woda w zatoce bez prądów (zawsze zupa).

 

Gorąco polecam.

 

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do caqmpingu we włoszech koło wenecji... polecam Bibione sa tam trzy campicni Lido Tridente i .. jakis trzeci, warto może wczesniej zrobic rezerwację bo jak my bylismy w ciemno to znalezlismy miejsce na lido tylko, ale tez jest ok, szeroka czysta plaze, morze płytki idealne dla dzieci , to juz jest laguna wenecka, do wenecji mozna zrobic sobie wycieczkę, a w wenecji koniecznie kupic bilety dobowe na vaporetto czyli tramwaje wodne :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zna kamp Solaris w Sibeniku? Planujemy wakacje w drugiej połowie lipca + początek sierpnia i zastanawialiśmy się nad tym miejscem. Zależy nam, żeby był basen, bo nasze dzieci nie zawsze mają ochotę się w morzu pluskać. Jeśli chodzi o rejon to raczej Dalmacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Solaris nie bardzo bym go polecała bardzo duzo ludzi przyczepa na przyczepie sanitariaty pod psem a woda w basenie pozostawia wiele do życzenia tak było ja my byliśmy sory ale chorwackie campingi pozostawiają wiele do zyczenia :hop1:

natomiast jeżeli chodzi o Włochy na temat czystości Adriatyku nie wypowiadam się ale infrastruktura ca campach jest o niebo wyższa a w pasie od Bibione do Punta sabioni jest mnóstwo campingów z basenami i innymi bajerami dzieci się nie nudzą sanitariaty czyste woda morzu o wiele cieplejsza niż w Chorwacji bardzo daleko płytko widoki nad morzem żadne ale moje dzieci preferują Włochy :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy byłaś w Solarisie? Może jest szansa, że coś się poprawiło?

We Włoszech byliśmy dwa razy, raz w Lignano i w raz w Riccione na campie. Oczywiście było bardzo fajnie i warunki dobre, ale chciałabym zobaczyć Chorwację, stąd mój wybór. Chciałabym posnurkować i ponurkować (jeśli zdążę zrobić kurs).

Ale teraz trochę się zastanawiam, bo co oznacza, że chorwackie campingi pozostawiają wiele do życzenia? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny camping który można porównać z wloskimi to camp Zaton okolice Zadaru no i kilka na Istrii natomist reszta to campingi albo bardzo małe bez placów zabaw dla dzieci albo z kamienistą plażą dnem opadającym szybko głęboko

W rejonie Pakostane są plaże z drobnym żwirkiem przypominającym piasek ale bardzo zatłoczone w sezonie

jezeli chcesz zwiedzić Chorwację to napewno coś znajdziesz najlepiej sobie wytypować kilka i samemu ocenić który pasuje

na Solarisie byliśmy 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny camping który można porównać z wloskimi to camp Zaton okolice Zadaru no i kilka na Istrii natomist reszta to campingi albo bardzo małe bez placów zabaw dla dzieci albo z kamienistą plażą dnem opadającym szybko głęboko

 

Nie przesadzaj. Na Istrii masz mnóstwo kempingów o wysokim standardzie. Zaton nie jest w Chorwacji wyjątkiem.

Co do plaży - taki już urok Chorwacji, że piasku tam nie ma. Ale co kto woli. Dla nurkujących jest to atut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam ze na Istrii jest kilka ale tu chyba chodzi o Dalmację więc wskaż camping standardem przypominający Zaton od Zadaru na południe będę ci wdzięczna i może skorzystam acha i jeszcze żeby był dobry do manewrowania przyczepą 7 metrową i żeby można bezstresowo puścić dzieci od 2 do 8 lat w ilości 4 żeby się nie utopiły i zgubiły

z góry dziękuję

znam zaton,kozaricę,solaris,oaza-mira,adriatic,galeb,dole i prapratno

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pytałam o Dalmację. Tylko Zaton mnie nie przekonuje - wydaje mi się ogromny i tu faktycznie miałabym obawy, że moje dzieci się pogubią. Jeśli chodzi o morze i basen to na pewno nie będą kąpać się samodzielnie, pomimo że potrafią pływać. Ważniejsze są dla mnie warunki sanitarne i czystość, ponieważ mam tylko umywalkę w przyczepie. Także by było w miarę spokojnie w nocy, a w dzień żeby była możliwość różnorodnego spędzania czasu. Czy znajdę takie miejsce? :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że nawet fajne campingi kameralne są bardzo małe i trudno dostepne dla przyczep te wieksze przeludnione jezeli chodzi o spokój to chyba bedzie problem bo zawsze może się zdazyć fajny sąsiad dosyć dobrym campingiem jest oaza-mira w Drage duże stanowiska sanitariaty na wysokim poziomie camp dosyć drogi ale nam się podobało plaża niewielka w zatoczce ale żwirek

Myślę że musielibyście sami zadecydować np. Pakostane jest dosyć dobrym miejscem jest i deptak i kilka campów plaża dosyć fajna dobra baza wypadowa na zwiedzanie /Zadar,Nin,wodospady KRK ,Pag,Sibenik,Trogir,Split,/my dotarliśmy aż do Makarskiej stacjonując w Pakostane

poczytaj sobie o tej miejscowości na www.cro.pl w szukaj wpisz pakostane i conieco się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Solaris nie bardzo bym go polecała bardzo duzo ludzi przyczepa na przyczepie sanitariaty pod psem a woda w basenie pozostawia wiele do życzenia tak było ja my byliśmy sory ale chorwackie campingi pozostawiają wiele do zyczenia :piwko:

natomiast jeżeli chodzi o Włochy na temat czystości Adriatyku nie wypowiadam się ale infrastruktura ca campach jest o niebo wyższa a w pasie od Bibione do Punta sabioni jest mnóstwo campingów z basenami i innymi bajerami dzieci się nie nudzą sanitariaty czyste woda morzu o wiele cieplejsza niż w Chorwacji bardzo daleko płytko widoki nad morzem żadne ale moje dzieci preferują Włochy ;)

 

Byłem tam w sierpniu 2009 r. - wszystko się zgadza. Tłok masakryczny - buda na budzie. Woda w basenie nie wymieniana nie wiadomo od kiedy.

 

[ Dodano: Pią 12 Mar, 2010 11:20 ]

Faktycznie pytałam o Dalmację. Tylko Zaton mnie nie przekonuje - wydaje mi się ogromny i tu faktycznie miałabym obawy, że moje dzieci się pogubią. Jeśli chodzi o morze i basen to na pewno nie będą kąpać się samodzielnie, pomimo że potrafią pływać. Ważniejsze są dla mnie warunki sanitarne i czystość, ponieważ mam tylko umywalkę w przyczepie. Także by było w miarę spokojnie w nocy, a w dzień żeby była możliwość różnorodnego spędzania czasu. Czy znajdę takie miejsce? ;)

 

Polecam kemping Adriatic, bardzo spokojnie w nocy. Dużo ludzi z dziećmi. W okolicy wiele atrakcji

 

[ Dodano: Pią 12 Mar, 2010 11:22 ]

No tak, ale na Adriaticu nie ma basenu......... ;) Chyba jednak Italia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.