Skocz do zawartości

I plenerowe spotkanie Wielkopolan i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie Nam wychodzą spotkania lokalne w knajpkach więc może korzystając z nadchodzącej wiosny zrobimy plenerowy spot Wielkopolan :ok: oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych a w szczególności tych którzy gościli już na Naszych spotach :brawo: Jako miejscówke chciałbym zaproponować kemping "Wigwam" w Zaniemyślu (kierunek Śrem) a date to może 9-11 kwietnia??? Rozmawiałem z leśniczym pod którego należy to pole i otworzy dla Nas kemping przed sezonem Reszte ustaleń dokonam jak się okaże co wyjdzie z mojego pomysłu Dodam jeszcze tylko że jest na tym polu fajny wigwam w którym można wieczorkami posiedzieć a i z ogniskiem nie ma problemu :niewiem:

 

uczestnicy

 

1. KiT -3

2. Adam1988 -2

3. Koala -2

4. Balthur -3

5. Macieku - 4

6. ...

 

odwiedzający

 

1. Spablo1

2. Furman

3. Zaradek

4. 100pa

5. Zbireg

6. ROBICAR

7. ...

post-122868-imported-0cf28768-b1d8-46be-b9fd-6afba88550d7_thumb.jpg

post-122868-imported-fe42f87f-7100-422b-8d8d-c43fb97e747d_thumb.jpg

post-122868-imported-bf187d64-5ba6-46bc-888d-0afb3244bd22_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedynie pogoda mnie na razie przeraża

 

no z tą pogodą :niewiem: ale można termin przesunąć na koniec kwietnia to powinno być lepiej :ok: wszystko do dogadania i ustalenia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit nie 16-18 bo my też chcemy przyjechać.W tym trminie zapraszamy do nas.

 

serdecznie zapraszamy i cieszymy się że chcecie przyjechać :hehe:

ja myśle że zostaniemy przy terminie 9-11 :hehe: Z terminem nie bedziemy już kombinować bo zainteresowanie i tak za duże nie jest więc nie ma co mieszać :ok:

Do Was na spot mam zamiar dotrzeć i mam nadzieje że mi się uda :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wigwam" w Zaniemyślu

 

Czytam ten wątek i jestem mile zaskoczony,z drugiej strony cieszę się,że chcecie przyjechać do mojej miejscowości :hehe:

Zabierzcie rowery to Wam pokażę historyczne,ciekawe zakątki.

 

Kit,będziesz potrzebował pomocy organizacyjnej,służę pomocą :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zainteresowanie jest i bardzo mnie to cieszy :hehe:

 

mimo że w pierwotnej wersji nie miało być listy uczestników to jednak musze ją stworzyć by znać ilość załóg Prosze więc wszystkich chętnych o potwierdzenie przybycia :hehe: będę miał wtedy dobry argument przy rozmowie z leśniczym o otwarciu kempingu przed sezonem itd

 

PS.jeśli ktoś wybiera się tylko na odwiedzinki bez budki/kampera to też proszę o informacje :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.