Skocz do zawartości

Po zakupie przyczepki... :)


Prorok78

Rekomendowane odpowiedzi

chyba wiem o kogo chodzi

Pewnie że wiesz, ale chece robisz, przecież z branży jesteś, może nawet współpracujecie :-) Wniosek był prosty: Prorokowi podawałem, w dziale serwisy też wpisywałem :-)

 

Oczywiście że o serwis Pamer mi chodzi, jest tu również sklep z częściami

ukłony w stronę Facimiecha posyłam :-))

a wkrótce pewnie też się na przeglądzik zaanonsuję

 

No dobra żeby już offtopicu nie robić (i tak zrobiłem za dużo - sorry)

sklep to Elcamp na Zawiłej świadczy również usługi serwisowe

Wam ukłony osobiście zrobię jutro do roboty jadąc :-))

a wkrótce pewnie wpadnę na przedsezonowe drobne zakupy

 

Prorok78 obydwa w/w sklepy/serwisy masz praktycznie po drodze ul.Zawiła to właśnie początek 44-ki z Kraka na Oświęcim, Zawiłą się nie rozpędzaj Elcamp nie będzie kilometra od skrętu w 44 od Zakopianki jest po lewej jak lecisz na Oświęcim, zwykle kamperek lub przyczepka stoi, jakbyś przeleciał zawijasz na parkingu cmentarza, Pamer za Skawiną kier. Zator/Oświęcim miejscowość Facimiech po prawej nie sposób nie zauważyć.

 

Może śmiesznie że nie u jednego załatwiam wszystko, tak się jakoś złożyło że serwisuje w Pamerze a zakupy robię w Elcampie za obu głową i budą ręcze :-)

 

zerknij również:

więcej serwisów: Kącik techniczny - naprawa, użytkowanie. » Serwisy

więcej sklepów : Kącik kupującego » Komisy oraz sprzedawcy

 

[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 00:45 ]

gdzie w krakowie moge zrobic przeglad haka

 

Również na Zawiłej - masz okręgówkę - Tira nawet zrobisz

ok. 800m od Elcampu po prawej jadąc na Oświęcim

też zrobią porządnie, dosyć konkretni i rzeczowi

 

I znow nie taki do dr, tylko konkretny gdzie mi sprawdza srednice kuli, mocowania, sroby

 

Kulę sprawdzi Ci bez problemu serwis przyczep, o spr. mocowania haka na aucie najpierw zadzwoń czy zrobią lub zrób na stacji diag "aucianej"

 

Jeśli potrzebne szczegóły dojazdu lub inne info w Kraku daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany :hehe: Dzieki wielkie!!!! Super info i w zasadzie rozwiazuje moje wszystkie rozterki - poki co oczywiscie :) Na pewno jak sie za nia zabiore w koncu to bede Was meczyl nie jeden raz jeszcze :hehe::? Dzieki jeszcze raz :( A zdjecia beda zaraz jak tylko je dostane :(

 

Teraz ja zrobie maly off top :( - ale to tylko dlatego ze zadano mi na pw pytanie - a ja jako najwyrazniej grozny dla otoczenia i niedoswiadczony na formu nie mam uprawnien forumowych zeby na pw odpowiedziec :D:):hehe:

 

Otoz kolega Piotr05 zadal m pytanie na temat mojego holownika:)

Jest to LR Freelander 2002 'dlugi' 1.8 benzyna. MW 1540 DMC 2040 Q1 2000 Q2 750

Jeszcze nie ciagnalem mojej przyczepki gdyz przyczepka pod Krakowem a ja we Wroclawiu :ok: Ale wloklem za nim 1000kg na towarowce i wszystko jechalo jak po szynach :( Z wyjatkiem ostrych podjazdow nie czuc za bardzo dodatkowego ciezaru... no ale towarowka byla niska :D

Generalnie autko sprawuje sie rewelacyjnie - warunek - trzeba o nie dbac - terminowo oleje, plyny itd... koszty czesci za wyjatkiem kilku drogich i bardzo specyficznych, sa w normie... tak jak dla innych aut klasy sredniej. Spalanie w trasie, 2 osoby, bez przyczepki, predkosc okolo 130 to jakies 8.5 litra, miasto dochodzi do 10. Warunek z tym autem jest jeden - kupic europejczyka, lub anglika do przekladki i dac w dobre miejsce do przelozenia... Wielu handlarzy robi na sztuke, na byle jakich czesciach i stad pozniej takie opinie o tym aucie... Moje bylo kupione ponad rok temu w Irlandii, od dealera LR, tam ze mna jezdzilo pol roku, wrocilo ze mna do pl, dalem przelozyc tam gdzie wiedzialem ze nie bedzie najtaniej ale bedzie dobrze i smiga jak zloto... A ubaw mialem tej zimy po pachy jak co chwila wyciagalem sasiadow w bm'kach i innych dobrych furkach z zasp na osiedlu :? Aha - przekladka musi kosztowac co najmniej 5500-6000 gdyz sama przekladnia kosztuje 3000 :? Oferty przekladki za 1500 lub 2000 to bujda... i zagrozenie dla rodziny :(

Ok... koniec of topa :) Jak bys mial jeszcze jakies pytania to smialo pytaj... tylko podaj maila zebym mogl odpowiedziec :)

Pozdrawiam i przepraszam wszystkich za OT :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Podepne sie pod posta i zapytam.Chce pojechac na przeglad z przyczepa ,ktora kupilem w zimie.Co sprawdzaja ?Co ja mam sprawdzic zanim pojade ,aby sie nie wyglupiac dwa razy?Ile kosztuje przeglad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce pojechac na przeglad z przyczepa ,ktora kupilem w zimie.Co sprawdzaja ?Co ja mam sprawdzic zanim pojade ,aby sie nie wyglupiac dwa razy?Ile kosztuje

Ja jak byłem na przeglądzie swoją przyczepką , to diagnosta sprawdził światła i numer vin przyczepy i nic więcej , ale jest to różnie, zależy od diagnosty.

Co do ceny , to chyba tyle co auto-nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosta sprawdził światła i numer vin przyczepy i nic więcej , ale jest to różnie, zależy od diagnosty

 

Zakres przeglądu rejestracyjnego jest ściśle określony, cóż dowolność interpretacji przepisów stosowana przez niektórych diagnostów może i jest wygodna tylko czy taki przegląd ma sens ?

Cena też jest ustalona - informacje o zakresie i cenie poda Ci stacja diagnostyczna wykonująca przeglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki przegląd ma sens? pewnie nie , ale byłem pierwszy raz na takim przeglądzie i nie bardzo wiedziałem co on ma sprawdzać, a z relacji znajomych wynika ,że diagności postępowali podobnie jak w moim przypadku.Pozdrawiam :hehe:

P.S Ten sam diagnosta robił mi przegląd samochodu i sprawdzał go bardzo dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.