Skocz do zawartości

VI Zlot - Trochę wspomnień


Pinesio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok ok juz widze :hehe:

 

[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 19:26 ]

Piotrus...pewnie ze tak mozna...ale to w slabszej jakosci wtedy chyba nie? a ja chce taki extra special :hehe:

 

 

Michał masz kilka opcji do zgrania - od najgorszej do HD .

 

Piotrus a raczej widzialem...zainstalowalem to w domu i co ?? i nie moge nic sciagnac...podaje mu linka i za kazdym razem mi wywala zebym sie zalogowal do youtube...a dwa...nigdzie nie ma opcji w jakiej jakosci to chce sciagnac...juz sam nie wiem czy cos zle robie czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio - dopiero dziś znalazłam chwilkę, by spokojnie usiąść przed lapkiem i zobaczyć filmik z Nieborowa :hehe:

Odwaliłes kawał dobrej roboty :ok: REWELACJA :?

Wielkie brawa dla Ciebie :hehe::hehe::D

Heh - u mnie i Adasia też masz wielkie, niewirtualne :(:D:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio - dopiero dziś znalazłam chwilkę, by spokojnie usiąść przed lapkiem i zobaczyć filmik z Nieborowa :hehe:

Odwaliłes kawał dobrej roboty :ok: REWELACJA :(

Wielkie brawa dla Ciebie :hehe::hehe::(

Heh - u mnie i Adasia też masz wielkie, niewirtualne :(:?:D

 

Dzieki o "zielona Ty moja " :?

jak tak dalej pójdzie nic nie nakręcę w Sławie .. bo będę ciągle zalany :D

Albo sklep otworze w przedostatni wieczór :? ... heh , ,jak ja już bym chciał żeby ten zlot był już jutro ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja już bym chciał żeby ten zlot był już jutro ..

Cooo taaam jutro . Teraz ! Już !!! :hehe::hehe::hehe:

 

jak tak dalej pójdzie nic nie nakręcę w Sławie

Obyś tylko wcisnął RECORD . Resztą zajmą się zlotowcy. Możesz mieć taki materiał jakiego jeszcze nie było . :ok:

 

Pinesio, Mam prośbę . Pewnie bedziesz miał parę gratów ze sobą na zlocie ale jakbyś przynajmniej wzioł PENDRAKA" to zgram sobie film bezpośrednio od Ciebie . Będzie okazja pogadać o tym i o tamtym :D ... wspólnie z Miśkiem Grzybiarzem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio, Mam prośbę . Pewnie bedziesz miał parę gratów ze sobą na zlocie ale jakbyś przynajmniej wzioł PENDRAKA" to zgram sobie film bezpośrednio od Ciebie

 

To może ty weź pena.. ja to bede miał komplet sprzetu :hehe: zgrasz ode mnie z kompa. A dla pozostałych proponuje wziąć płytę DVD - prócz migawki (jak mi czas pozowli) zmontuje dłuższy materiał np 40 min ale już bez żadnych vodotrysków - a jak czas nie pozwoli to zwale jak leci bez montażu - to sobie na DVD będzie można pooglądać w zimowe wieczorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hehe: Ten materiał bez montażu będzie dopiero extra ciekawy :hehe:

 

no nie powiem co tam nagrałem i co mówisz:D ( przez telefon ) ...ale to nic ... zmontowałem totalny UNDERGROUND :hehe: TYLKO DLA WYBRANYCH :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.