Skocz do zawartości

Przedbiegi do rozpoczęcia sezonu 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello!

W związku z tym że pojawiają się informacje na PW że może gdzieś bliżej pojedziemy, bo to kwiecień i może być chłodno. A z prognozami długoterminowymi wiecie sami jak jest. Z kajakami może nie wypalić bo jak będzie zimno i nie daj Boże deszcz to żadna przyjemność...

Informuję że jeszcze nie rozmawiałem z właścicielami kempingu i kajaków.

Miejsce w Swornegaciach to tylko moja propozycja. Równie dobrze możemy pojechać w inne miejsce.

Jeśli macie jakieś inne propozycje to proszę na publiczne forum i wspólnie zadecydujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle gdzie, byleby ruszyć gdzieś wreszcie...

Swornegacie są OK, co za różnica czy 50 czy 150 km. jak będzie nas dość to żadna pogoda niestraszna -mamy różne (...) sposoby na rozgrzewkę :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja rozpocznę sezon wyprawą , do elektryka, co by mi porobił elektryke jak ja chce... :hehe: a póżniej to już gdzie licho po niesie :hehe: ... ,ale tak naprawde , to przed sprzedażą moje starej ( enki) w zeszłą sobotę , wykonałem ostatnią rundkę... i coś mi gruchnęło w zawieszonku z tyłu hehehe , ale już gotowe, teraz stoi dostojnie ... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli szanownym forumowiczom jest obojętne gdzie się wybierzemy, to proszę coś zaproponować :hehe: Swornegacie to była tylko jedna z propozycji, moim zdaniem bardzo ciekawa, a dla nas bardzo sentymentalna (miło by było powspominać wśród karawaningowej braci nasze pierwsze wakacje z przyczepą :hehe: ). Czas ucieka, jest już marzec, więc trzeba powoli podejmować już decyzje :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Jestem po rozmowie telefonicznej z właścicielem kempingu.

Sezon zaczyna się zazwyczaj od maja, ale dla nas może w tym roku wystartować wcześniej. Będzie podłączona bieżąca woda (do mycia podrzewana). Problem może stanowić pobór prądu jeśli większość będzie miała włączone ogrzewanie elektryczne, czajniki lub inne urządzenia. Aby uniknąć niespodziewanego braku energii elektrycznej możemy zadeklarować że grzejemy budki gazem.

Rozmawiałem również z właścicielem kajaków.

Z wypożyczeniem w tym terminie nie będzie problemu, nie potrzeba robić rezerwacji. W razie potrzeby zawiezie nas z kajakami do miejsca rozpoczęcia spływu, ewentualnie odbierze gdybyśmy nie dopłynęli do miejsca pobytu. Może również doradzić odpowiednią trasę. W razie czego oferuje również pomoc w pozyskaniu drewna na ognisko (w najbliższej okolicy jest dokładnie wyzbierane)

Cennik kempingu i kajaków jest aktualny i podany na stronach www.

W wolej chwili postaram się opisać to miejsce.

Teraz pozostała decyzja czy jedziemy właśnie tam?

Jeśli są chętni to piszcie do mnie na PW lub na forum ogólne odnośnie ilości osób. Będziemy wraz z Córką Taty robić listę chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.