Skocz do zawartości

Pole/kamping/agroturystyka rejon Kaszub- szukam


marcin traker

Rekomendowane odpowiedzi

To już co pawda nie Kaszuby, tylko Kociewie, ale warto: koziolkowo.pl

 

Byliśmy na koniec sierpnia 2013, przyjechaliśmy na 3 dni, zostaliśmy na 10.

Czytałem w cenniku, że za samą cepkę 30 złocisza, czy to prawda ? Jak daleko z kempingu na plażę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zestaw 2+2=105 zeta--- :oslabiony: cena masakra za dziecko pow 10 lat jak dorosly......powodzenia

Też tak wyliczyłem dla mojej załogi. Jeszcze nie wymieniają przedsionka, może wchodzi w tą cenę 30,- za cepkę, bo jak nie to jeszcze z dychę. Miejsce może fajne, na ich stonie w galerii plaża niby jest, mała bo mała, ale jest choć w googlach plaży nie zobaczysz, ale te ceny to dla mnie kosmos !

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port -   kosmos-nie kosmos ,ale czytając post kolegi Marcin traker tak właśnie wyobrażałem sobie miejsce o którym pisał !. Jest tu kilka relacji na forum z kempingów np na Helu...cena niewiele niższa a o spokoju...można ...a właściwie nie można nawet pomarzyć.

Wydaje mi się,że jeśli nie ma info o przedsionku to jasnym jest iż jego rozłożenie nie zwiększa kosztów pobytu. Już ktoś pisał nie raz o kretyńskim rozpisywaniu( czyt.wyciąganiu kasy) cenników na małe ,średnie,duże przyczepy ,małe przedsionki duże ,wielkie itp.MEGA BZDURA !

Patrząc na plażę i zieleń przed i za nią wydaje mi się,że została ona sztucznie usypana - może dlatego nie ma jej w googlach.

Miejscówka wydaje się idealna na spokojny urlopik ...z wędeczką :)

Ps. Marcin traker - podaj jeszcze raz www do strony z Twojego posta ( www.piaseczno16.pl??? - nie wchodzi)

 

Ps2. przed chwilą sprawdziłem. Kempingi : Stogi czy np.Chałupy wcale nie są tańsze ,a czy dadzą takie warunki wyciszenia po codziennej gonitwie??? wątpie.

Edytowane przez olo1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy-Panowie nie po to kupowałem przyczepę zeby dzisiaj nabijac komus kabzę .Co prawda dzisiaj co raz trudniej o miejsca gdzie mozna byc niezaleznym ale dostaję uczulenia gdy ktos mi wilicza ile ja mam -i za co mam płacic .Mam wrazenie ze własciciele  mowią tak PŁACZ I PŁAC :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.piaseczno16.pl.tl ---taki jest adres strony i wpisać go na górę w http

koziołkowo oglądałem ale też mam zastrzeżenia do ceny

Parking samochodu (bez noclegu) 8 zł

Samochód osobowy 10 zł

 tego nie pojmuje :hmm:  jestem tam dajmy :hmm: na to dwa tyg. to mam jednostkowo drożej niż ktoś kto na plażę na ryby itp przyjechał

Edytowane przez marcin traker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajcie z tą masakrą cenową.NIE twierdze,że ceny są niskie ale nie różnią się od tego co jest na rynku.Pierwsze z brzegu przykłady:

Małe morze :jak policzysz wszystko to też stówka się uzbiera

Lp. RODZAJ USŁUGI CENA Z VAT zł 1. Pobyt osoby dorosłej 16,00 2. Pobyt dziecka do 10 lat 9,00 3. Namiot mały (dla 2 osó B) 13,00 4. Namiot duży (ponad 2 osoby) 17,00 5. Przyczepa campingowa - mała do 6 m. 17,00 6. Przyczepa campingowa - duża powyżej 6 m. 19,00 7. Przystawka mała 14,00 8. Przystawka duża 17,00 9. Campbus - Caravan 23,00 10. Samochód - Bus 19,00 11. Samochód osobowy 13,00 12. Skuter wodny, łódź 11,00 13. Motocykl 8,00 14. Przyłączenie energii elektrycznej 11,00 15. Pies 10.00 16. Jedno pranie w pralce 11,00 16. Parking samochodu godz.5 zł
doba 30,00 zł 17. Ryczałt za pobyt przyczepy (cały sezon) w linii brzegowej 9500,00 zł 18. Ryczałt za pobyt przyczepy (cały sezon) pozostałe miejsca 8500,00 zł

Do podanych cen należy doliczyć opłatę miejscową:
1,60 zł/dobę/os. dorosła
0,70 zł/doba/dzieci, młodzież ucząca się i emeryci oraz renciści
Podane ceny obowiązują w okresie: 09.06-30.08.2013 oraz długie weekendy

 

albo tu : władysławowo

 

http://kempingwladyslawowo.pl/?op=cennik

 

jeszcze raz powtarzam.Cena nie jest niska ale i miejscówka do odpoczynku przednia

Edytowane przez olo1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wraca temat poszukiwań nowego miejsca na letni urlop

moje wymagania dalej jak w 1ym poście ,czyli spokój, cisza, czysta woda, natura ,małe zagęczszenie na polu i cisza nocna od powiedzmy 24h

Nie miało byc tanio, miało byc przyjemnie i bezpiecznie dla rodziny z dziećmi. Plaża jest mała, ale tylko dla gości ośrodka, wystarczająca w zupełności. Woda w jeziorze czysta. Jezioro Długie nie jest bardzo długie, nie jest też szerokie :yay:, ale czyste i ma łagodne zejscie.

Nam się podobało, dodatkowo można sobie od czasu do czasu zamówić pyszny obiaaaaaadek, ale nie piszę za ile, bo wyjdzie, że za drogo w porónaniu do frytek na papierowej tacce :yay: i rybki smażonej w oleju pamiętającym zeszły sezon..... sorry

 

post-9328-0-57201700-1390488155_thumb.jpgpost-9328-0-51155800-1390488107_thumb.jpgpost-9328-0-77997200-1390488034_thumb.jpgpost-9328-0-08481100-1390487976_thumb.jpgpost-9328-0-40617100-1390487927_thumb.jpgpost-9328-0-90655900-1390489454_thumb.jpg

 

Dla lubiących ten sport inaczej wzorem niech będzie AdamKwiatek i jego UFO. Chylę czoła  :dzieki: Jak mi dzieci podrosną kupię kampera, przerobię na kamper-UFO i śmignę w głuszę w nocy o północy.

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.piaseczno16.pl.tl

Pięknie :bzik: :bzik: :bzik: , aż chce się jechać.

 

 

 

 

Jeśli bardziej na zachód od Kaszub też wchodzi w grę, to ta relacja jest rewelacyjna:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/2457-foto-relacja-jezioro-siecino-island-camp/?hl=%2Bisland+%2Bcamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ma ktoś może jakieś inf z autopsjii tego miejsca bo wygląda zachęcająco jak dla mnie

....czy np na pobliskim  lotnisku niema o 5.00h odlotów do Hurgady :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wejść w Mapy Google i wpisać  "Borsk u Wioli" 


Lotnisko jest jakieś 2 km od tego miejsca. Nieczynne dla samolotów, ale można wypróbować konie w swoim aucie i polatać na lotni z instruktorem.

Edytowane przez Ksara (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wejść w Mapy Google i wpisać  "Borsk u Wioli" 

Lotnisko jest jakieś 2 km od tego miejsca. Nieczynne dla samolotów, ale można wypróbować konie w swoim aucie i polatać na lotni z instruktorem.

 

na pewno?

 

bo wpisuje i google nie rozumie i nie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.