Skocz do zawartości

Jak nie nawidzę już zimy - zima specjalnie z małej litery!!!


pwtwsw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak dla mnie to zimy mogłoby nie być, a cały rok podzielić na wiosnę i lato :ok::)

 

 

Zima jest OK! a kto jej nie lubi niech nie wymięka trzeba być twardym

 

 

 

Effendi jeszcze Tobie ta zima nie zbrzydła :) w zeszłym roku jako pierwszy z tego forum :) wymiękałeś i szukałeś wiosny, a w tym roku co… poglądy się Tobie na pory roku zmieniły… i tak bronisz tej zimy :):)

Przypominam Tobie temat, który założyłeś i wszystkich tych, którzy mają już dosyć zimy odsyłam tam żeby się pocieszyli niektórymi tam fotkami :)

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4276&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Zima jest bleeee... a wiosna i lato jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę będzie widać cały ten ukryty pod śniegiem syf i szarość.

Elaola zatęskni wtedy za zimą ale będzie "po ptokach"

 

I tu masz rację, dzisiaj moje miasto wygląda strasznie. Czarny, brudny śnieg, wszędzie psie odchody/ohyda/

Ale ja nie tęsknię za zimą-z niecierpliwością oczekuję wiosny. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicar - ubiegłorocznej zimy to wszyscy mieli dość. Ni to zima, ni to wiosna ni to jesień. Wszystko poprzewracane do góry nogami. W tym roku jest prawdziwa zima. I bardzo dobrze.

Podpisuję się pod słowami KIT-a I Adamkwiatka.

Zresztą u mnie jest jeszcze tydzień ferii, a Wy już wiosnę chcecie :ok:

 

A fotki - rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł odnośnie tych ,którzy lubią zimę:w kibitki i na Sybir :ok:

 

mam pomysł odnośnie tych, którzy zimy nie lubią: do samolotu i do Arfyki :)

 

 

mieszkamy w klimacie umiarkowanym, więc nie narzekajmy, bo ani nie mamy zbyt męczących upałów, ani bardzo srogich długich zim. Wyobrażacie dobie żyć w 50-cio stopniowym upale, albo 40-sto stopniowym mrozie i 3-ech metrach śniegu!?

Cieszmy się tym co mamy :) Korzystając z zimy, najwyższy czas wyruszyć na podbój stoków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale narzekacie na ta piekną zime :) przeprowadzcie się do ciepłych krajów i po problemie :) typowi Polacy - narzekacze :ok:

Owszem,to bardzo dobry pomysł z tą przeprowadzką na południe,ale jest dylemat-gdzie?

 

[ Dodano: Sob 20 Lut, 2010 22:29 ]

Cieszmy się tym co mamy :) Korzystając z zimy, najwyższy czas wyruszyć na podbój stoków :)

Słusznie,ruszajmy na stoki-niech GOPR ma motywację do swego istnienia.Prasa też będzie szczęśliwa,będą mieli newsa pt.,,Lawina porwała nieostrożnego turystę z Chorzowa,,My nie mamy klimatu umiarkowanego - my mamy klimat skrajnie umiarkowany,czyli skrajnie nieobliczalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi jeszcze Tobie ta zima nie zbrzydła

 

nie, nie zbrzydła - zima jest OK! :hehe:

 

 

a w tym roku co… poglądy się Tobie na pory roku zmienił

 

tylko krowa poglądów nie zmienia! :bukiet:

 

 

i tak bronisz tej zimy

 

 

w ubiegłym roku generalnie złego słowa o niej ( zimie ) nie napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale narzekacie na ta piekną zime :hmm: przeprowadzcie się do ciepłych krajów i po problemie :ee: typowi Polacy - narzekacze :bukiet:

To są tylko żarty , spowodowane znudzeniem, nie bierz tego na poważne, :hehe::hehe::hehe::hehe: - twoje zdrowie Kit, :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku generalnie złego słowa o niej ( zimie ) nie napisałem

 

Effendi, w telegraficznym skrócie relacja z zeszłego roku :hop1::hop1::hop1:

 

 

jaka wiosna jak śnieg sypie i jest - 2 stopnie :hehe:

 

nikt nie wątpi, że wiosna się gdzieś jeszcze łajdaczy :hehe:

 

czyli zima a nie wiosna :hehe: :'( ktoś tutaj robi podpuchy z tą wiosną "za oknem" :hehe:

 

: :hmm: o ładną pogodę i ciepełko

 

ogrodnik napisał/a:

No i sie usrało ktoś tu wykrakał że nie ma wiosny

 

 

ja tak mówiłem :hmm:

 

Effendi czemu nam to robisz?

 

elaola, a co ja Ci takiego zrobiłem? :hmm::ee: ja jestem jak :hmm:

 

Effendi nie wiesz? podobno jesteś sprawcą tego, że wiosna nas omija :ok:

 

Dowiedziałem się z pewnego źródła, że od weekendu będzie już prawdziwa wiosna :hop1::hop1::hop1:

 

to uważaj, aby te "żródło" Ciebie nie zasypało śniegiem :hehe:

 

Do mnie już wiosna wróciła :hop1: Jeszcze tylko wysoka temperatura musi przyjść i będzie wspaniale :hop1: I niech czasami ktoś (czyt.Effendi) przez przypadek mi jej nie wystraszy :jump:

 

SANROK, tak, tak masz racje już raz wystraszył i zima wróciła , niech teraz znajdzie ślady wiosny i nie straszy jej zimą.

 

SANROK, wir57, cóż ja mam Wam teraz napisać? :hop1::hmm: rano było + 5 i ptaszki łądnie śpiewały :ok: chyba idzie wiosna :hehe::hop1:

 

Effendi :ee::ok::bukiet: niech twoje 3 ostatnie słowa już tak tu pozostaną. A tak pół żartem pół serio to :hehe::hehe::hehe: Cię nie wystrasz i w tym roku nam oczekiwanej wiosny :ok::-]:ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.