Skocz do zawartości

Kemping Jeżioro Rożnowskie


mroku59

Rekomendowane odpowiedzi

Iwonka- czy mnie oczy mylą ,czy to jest Uroczysko?oczywiście że uroczysko , poznaję żółtego UAZ-a właściciela , który nie jedną przyczepę targał do góry.Stromizna jest tam taka że po zjechaniu na dół dymy idą z hamulców.Dodam taką ciekawostkę ,że niegdyś przed laty,gdy ciężarówka dowoziła węgiel do ośrodka na Uroczysku - to sprzęgnięta była z drugą ciężarówką,która pomagała jej wyhamować.Wiem że to pole z wygód ma tylko ,,wygódki,,,ale ono ma swój klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:banan: he he he.

Po ślubie tam byłem ,ale nie na polu ,a naprzeciwko w domkach.

Był to chyba jeszcze ośrodek elektrowni Jaworzno lub jakiejś kopalni.

Było super , a ryby takie ogromne i łowiące się.

Dla samych ryb opłacało się jechać.

Co do pola to było tak.

6 rano my wstawali , na polu zapadała cisza.

18 my lekki grill , na polu zaczynała się masowa libacja.

22 my spanko lub telewizja przy flaszuni , na polu disco do białego rana.

i tak każdego dnia.

Generalnie ciągnie mnie tam na pole , ale jako na odpoczynek to nie ma co liczyć.

Jedynie na jesień poza sezonem i na rybki. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ciągnie mnie tam na pole , ale jako na odpoczynek to nie ma co liczyć.

Jedynie na jesień poza sezonem i na rybki. :jump:

 

Trafko ja byłem we wrześniu i było pusto - dwa zestawy, kilka aut "na grillu" i to w Gródku

może jakieś jesienne spotkanie tam zorganizujemy :banan:

są pewnie rybki, są jakieś rowerki/łódki, można podjechać na zaporę ...

woda we wrześniu była naprawdę czysta - to widok na ok 1-1.5m głebokości

cb7d179da2c71e50med.jpg

a tu widok na samo jezioro

50a8e114cea3fb29med.jpg

be876a0f7b1a841bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka- czy mnie oczy mylą ,czy to jest Uroczysko?oczywiście że uroczysko , poznaję żółtego UAZ-a właściciela , który nie jedną przyczepę targał do góry.Stromizna jest tam taka że po zjechaniu na dół dymy idą z hamulców.Dodam taką ciekawostkę ,że niegdyś przed laty,gdy ciężarówka dowoziła węgiel do ośrodka na Uroczysku - to sprzęgnięta była z drugą ciężarówką,która pomagała jej wyhamować.Wiem że to pole z wygód ma tylko ,,wygódki,,,ale ono ma swój klimat

 

 

Jedyne co tam było fajne to miła obsługa zaraz nam przyczepę odczepili ,ustawili ,koła podkopali to było super :banan: ale woda jakaś taka dziwna a rano do ubikacji trzeba by iść w masce tlenowej. Na tym kempingu można przeżyć z kilka dni bo dłużej nie da rady marne warunki sanitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisałem, że klimat jest :banan: Zalety tego pola oceniam wg.własnych kryteriów tzn.jestem samowystarczalny,potrzebuję tylko wodę.Zaplecza sanitarnego tam nie ma,z wyjątkiem tych sławojek.Własciciele są stale ci sami co w latach 90-tych , bardzo sympatyczni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak jest nad Soliną ? tam też jest i elektrownia i zbiornik retencyjny

a jakoś dało się zagospodarować

 

Masz rację np. "Jawor" to camping położony dużo wyżej od poziomu jeziora,

gorzej np. jest w Chrewcie gdzie jak zapora puści wodę to masz kąpiele błotne za free

łacznie ze smrodkiem.

Jeździłem parę lat temu na Jawor, jeszcze z namiotem było ok z wyjątkiem weekendów, w weekendy był tam najazd "tambylczej"

i niestety dość rozwydrzonej młodzieży co skutkowało

natychmiastowym pogorszeniem stanu sanitariatów oraz nocny łomot ze Sztygarki tak gdzieś do 2-3 w nocy.

Jeśli przeżyło się weekend wszystko wracało do normy i dalszy pobyt był super.

 

[ Dodano: Pią 19 Lut, 2010 03:48 ]

 

niestety w okolicach krk ciężko na fajną miejscówkę, a przecież zalewów nie brakuje - Rożnów, Czorsztyn, Klimkówka, Hańcza :ok:

żadne nie jest ładnie zagospodarowane, nawet Czorsztyn który miał być taką perłą,

a chyba nie doczekał się żadnego sensownego kempingu (poza Polaną Sosny, która jest nieco oddalona od jeziora)

 

Natomiast w Sromowcach trochę się dzieje, powstał fajny camping ale niestety nad starorzeczem Dunajca, sanitariaty i czystość są ok, trochę tylko patelnia choć młode drzewa już nasadzone. Pisze o campingu p. Laskowskich, jadąc z góry to pierwszy camping w Sromowcach.

Natomiast dalej, na campingu przy remizie strażackiej choć nigdy tam luksusów nie było ale gdy gospodarował Staszek z żoną to było bardzo czyściutko i wszystko zadbane , odkąd przestali oni tam gospodarować pogorszyło się znacznie sanitariaty brudniejsze, z ciepłą wodą różnie.

W tym rejonie wyłączywszy Polanę Sosny praktycznie chyba najlepszy jest Crveny Klastor po słowackiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje parę fotek mojego autorstwa fotki robione ze skałek znajdujących się w lesie oczywiście Gródek nad Dunajcem .Druga sprawa wdrapanie się tam daje dobrze w kość ale zato widoki piękne a po zejściu obowiązkowo :ok::):):)

post-121968-imported-0e64cb4d-df82-4edd-9c48-dabf6edf7612_thumb.jpg

post-121968-imported-97e9b064-9e5c-499b-a34f-6d17fa4793a2_thumb.jpg

post-121968-imported-e76ac4c6-08bf-4839-b99e-e2ef528cf0e4_thumb.jpg

post-121968-imported-316add92-29eb-4125-8e1f-0fe2dad2af94_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.