Skocz do zawartości

Włochy 2010


jojo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie. Nie wiem czy rezerwować, bo koniec czerwca to jakby nie patrzeć jeszcze przed sezonem. Myślę, że miejscówki będą. W Chorwacji na Istrii były to i tu coś się znajdzie. Jedziecie z nami?

Trochę się boję rezerwować, bo wiadomo jak to jest z dziećmi i w ogóle. Po to mamy przyczepę, żeby mieć dowolność podróżowania, a nie jak w biurze podróży.

Jeśli nie będzie miejsca na tym kempingu - trudno - ich strata :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wyjeżdżamy 25 czerwca. Jeśli ktoś ma ochotę oczywiście zapraszamy. Cel Pra Delle Torri.

My bedziemy trochę pare godzin wcześniej(mamy bliżej) więc przygotujemy wieczorek :hej: zapoznawczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wyjeżdżamy 25 czerwca. Jeśli ktoś ma ochotę oczywiście zapraszamy. Cel Pra Delle Torri.

My bedziemy trochę pare godzin wcześniej(mamy bliżej) więc przygotujemy wieczorek :hej: zapoznawczy

 

Bardzo się cieszymy. Bliżej wyjazdu musimy się zgadać co do szczegółów spotkania. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to mamy przyczepę, żeby mieć dowolność podróżowania, a nie jak w biurze podróży.

 

o to chodzi w turystyce karawaningowej - jedziesz, kiedy chcesz. Jesteś wolny.

 

Niezmiennie dziwi mnie zachowanie kolegów, którzy rezerwują miejsca na campingach na kilka miesięcy przed wyjazdem. To po co te przyczepy? Wygodniej jest w zarezerwowanym domku na campingu. I jedzie się szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Lido di Ostia - dobry punkt wypadowy do zwiedzania Rzymu. W Rzymie tuż przy Watykanie jest duży parking podziemny (o ile pamiętam na zachód od Placu Św. Piotra) - super miejsce na ropoczęcie zwiedzania. Polecam też przejazd autobusem (piętrusem, z odkrytym dachem). Trasy porwadzą obok najważniejszych zabytków Rzymu. Bilet jest całodobowy, można wysiąść, zwiedzić, i wsiąść do kolejnego autobusu. Narracja zawsze w kilku językach, angielski zawsze dostępny, jest linia z polskim, ale nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szkoda że wcześniej nie wszedłem. Rok temu w czerwcu nie trzeba było rezerwować. Kemping duży i miejsca bez rezerwacji b. dużo. Od piazoli bez wody i prądu, poprzez miejsca z prądem i wodą w lesie, po wytyczone i zasilane. Wieczorem wszystko jedno, a rano można spokojnie coś fajnego znaleźć.

Jojo, plany na razie bez zmian, termin być może wybierzemy o 1 tydzień wcześniej gdy prognoza pogoda będzie dobra lub 26 czerwca najpóźniej. To ustalimy kto komu bedzie piwo chłodził.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś z Was był na kempingu Fornella nad jez. Garda? Na fotkach wygląda bardzo zachęcająco, ciekawe jak jest w rzeczywistości.

 

http://www.fornella.it/

 

Byłem na kilku kempingach nad Gardą ale na tym akurat nie. Jeżeli chodzi o wyjazdy wakacyjne z dziećmi to polecam Piani di Clodia. Może nie jest tani ale za to jest wszystko. Byłem już tam kilka razy. Czyściutko, animacje przez cały dzień, dwa kompleksy basenów (w każdym kompleksie po kilka basenów ze zjeżdżalniemi dla każdego), siłownia (porządna), korty tenisowe, boiska (różne), plac zabaw dla maluchów (duży z opieką). Co ważne dla jadących nad Gardę, że bardzo bliziutko do parków rozrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.