Skocz do zawartości

VI Zbiegowisko Południowców (Dzień Kobiet) - Niedzica


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie Kochani !

Na chwilę obecną jest mi baaardzo trudno podjąć ostateczną decyzję o przyjeździe .

Firma Agi a raczej grafik jest mało przewidywalny a skoro to jest Zbiegowisko połączone z Dniem Kobiet to nie wyobrażam sobie abym przyjechał sam .

W tej sytuacji proszę nie brać nas pod uwagę do czasu wyjaśnienia sprawy .

Myślę , że zrozumiecie fakt , że musielibyśmy wyjeżdżać z budką już z czwartku na piątek a wracać najpóźniej w niedzielne południe aby to czasowo ogarnąć .

Jestem pełen obaw o możliwość dostania tak dużej ilości wolnego przez Agę , zwłaszcza , że to już robi się gorący okres przedświąteczny . Mamy z Agą w tym temacie złe doświadczenia i wiemy , że będą robić jej pod górkę .

Jest jeszcze parę składowych , które mocno będą utrudniały głównie mi przyjazd do Was ale nie chcę zapeszać , więc póki co :jump: ciiiiiichosza .

Rozwlekłem się trochę ale robię to celowo aby odpowiedzieć w tym poście na PW track'a 222 .

Chyba się Rysiu nie obrazisz , że robię to w tej formie ?

 

Będzie nam smutno jeżeli nie damy rady przyjechać ale pożyjemy , zobaczymy .

Pozdrawiamy Was gorąco . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przybyciem to podobnie jak ja :jump::hehe::ok: zobaczę co i jak ...ale jedzonka prosze mniej bo trzeba będzie codziennie na fitnes chodzić beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że zrozumiecie fakt , że musielibyśmy wyjeżdżać z budką już z czwartku na piątek a wracać najpóźniej w niedzielne południe aby to czasowo ogarnąć .

 

Wszystko przed nami. :jump:

Jeśli jeszcze nie ma dokładnego terminu to można dopasować go do naszego fingierka.

Mi wystarczy w ostatnich dniach lutego , abym zdążył skorygować grafik.

Ja prawdopodobnie będę sam , ale nie wiadomo , Bernadetta lubi w ostatniej chwili zmieniać decyzję na wyjazd. :hehe:

Termin przy końcu marca raczej odpada ze względu na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że zrozumiecie fakt , że musielibyśmy wyjeżdżać z budką już z czwartku na piątek a wracać najpóźniej w niedzielne południe aby to czasowo ogarnąć .

 

Wszystko przed nami. :ok:

Jeśli jeszcze nie ma dokładnego terminu to można dopasować go do naszego fingierka.

Mi wystarczy w ostatnich dniach lutego , abym zdążył skorygować grafik.

Ja prawdopodobnie będę sam , ale nie wiadomo , Bernadetta lubi w ostatniej chwili zmieniać decyzję na wyjazd. :ok:

Termin przy końcu marca raczej odpada ze względu na święta.

 

 

no coś Ty Bernadetta nam babom tego nie zrobi, skoro to zbiegowisko pod wezwaniem BABY ma być :ok::-]:jump: prawda Bernadko??? :hehe:

 

[ Dodano: Wto 09 Lut, 2010 22:05 ]

a i termin do fingerkowej Agusi można jeszcze dopasować - więc Aguś i Arku - szybko zorientujcie się co w grafiku siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież spływ Dunajcem zaczyna się od kwietnia , a to jedna z większych atrakcji tego miejsca . Co o tym myślicie ???????? .
Moim zdaniem raczej nie da rady w kwietniu. Na początku są Święta, a później trza się przygotować do Sławy, a tak co tydzień, czy nawet raz na dwa tygodnie wyjeżdżać to trochę za często - brak czasu i kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.