Skocz do zawartości

Turawa- Camping!


turawik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A za 20 złotych można wykupić pobyt weekendowy (2 osoby) ? Bo za prąd to opłata jest niezależna ?.

 

Gniazdko niskoprądowe jest za darmo ( 230V 1A tj 230W odbiornik), natomiast przyłącze 10A jest odpłatne. Istnieje ponadto możliwość bezpłatnego skorzystania z gniazdek 10A w budynkach socjalnych. Korzystając z promocji do końca lutego pobyt dwóch osób od piątku do niedzieli kosztuje właśnie 20zł.

 

[ Dodano: Wto 02 Lut, 2010 21:01 ]

A pobyt od soboty rana do niedzieli popołudnia liczony będzie jako jedna czy dwie doby?

Jak rozumieć określenie-gniazdko wysoko i niskoprądowe?

Wykorzystując przedpłatę jakie przyłącze dostaniemy?

 

Jeżeli to popołudnie nie przekroczy godziny 22 to policzymy jako 1 dobę :ok:

Gniazdko już wytłumaczyłem a korzystając z promocji będzie to niskoprądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turawik, pytałem wcześniej o ognisko i drzewo na nie.

Wirku.w lesie pewnie znajdziemy chrust na ognisko.

W Brennej ognicho płonęło przez dwa dni a tez zbieraliśmy drewno własnoręcznie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właściciela czy jest tam miejsce na ognisko i czy jesteś w stanie zabezpieczyć drzewo do tego ogniska i ile by ono kosztowało?

 

Tak, jest miejsce na ognisko. Na takie ogniska zapewniamy drewno a o jego koszcie to ciężko powiedzieć, gdyż zależy od spalonej ilości. Jeśli jednak sami nazbieracie drewno w pobliskim lesie wtedy ognisko będzie darmowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku i reszta Kolegów :ok:

Ponieważ mam do Turawy, aż ok 20 km więc myślę,że tak na

50% postaram się tam dotrzeć,conajmniej w sobotę i niedzielę.

Myślę ,że we Wrocławiu namówi się więcej osób.Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jak bedziecie jechac na rekonesans to dajcie znac :D... mam do Turawy niecale 40 km, i grzechem by bylo gdybym tam z wami sie nie spotkal...

a pozatym jesli nic sie nie pokomplikuje to moze na ten majowy weekend rusze swoja budke i rodzinke i rowniez wpadniemy...

 

Wirek, jak bedziesz robil liste... to wiesz co masz zrobic... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda to nie wszytko na wyjezdzie

zgadzam się ,ale zapachy wody potrafią zepsuć smak wypoczynku ,byłem parę lat temu nad Jeziorem Turawskim i jak szybko przyjechałem ,to jeszcze szybciej wyjechałem ,przyczyną był nie przyjemny zapach kwitnącej wody.Nie twierdzę że tak jest dziś i będzie jutro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pek to zabrzmiało jak Wirkowe "stąd też dobrze widać" :D a idąc tym tokiem myślenia to mi nie potrzebna buda i wyjazdy :ok: bo mieszkam przy lesie i mam w bliskiej okolicy 4 duże stawy i dwa jeziora i nawet rzeke do spływu ... to po co się gdzieś ruszać :D niejednokrotnie trafiłem w miejsca które nie umywają się do terenu wokół mojego domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.