Skocz do zawartości

Turawa- Camping!


turawik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A pobyt od soboty rana do niedzieli popołudnia liczony będzie jako jedna czy dwie doby?

Jak rozumieć określenie-gniazdko wysoko i niskoprądowe?

Wykorzystując przedpłatę jakie przyłącze dostaniemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc od dawna podobne wątki i akcje reklamujące różne pola

cempingowe mam wrażenie iż właściciele "Turawika" poszli dobrą droga

starając sie o reklame od wewnatrz, czyli kazdego z nas, jesli moge

tak juz napisać. Wiadomo , że lepiej zareklamują go ci , którzy chcą i

będą tam jeździc i wypoczywać , niż wielkoformatowe banery czy

reklamy. Życzyłbym sobie i innym aby podobne ceny, choć wiem iż to nie

realne, to może raczej zbliżone do tych co proponuja właściciele

pojawiały sie na innych polach. Z promocją taką spotkałem sie po raz

pierwszy i nie ukrywam, że jest kożystna i godna rozważenia, ponieważ

ceny spadają jeszcze o połowę. Reasumując, nie chce wychodzić tutaj

przed szereg i uchodzić za znawcę tematów, ale jestem skłonny

odwiedzic to miejsce przy okazji letnich wyjazdów z :ok: czy też pod :D

.Trafiło na mapę mojej wycieczki jeszcze z jednego względu, a

mianowicie bywałem tam jeszcze z harcerzami na obozach i z miłą chęcią

zobaczyłbym jak sie zmieniło. pozdrawiam CiO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adje, też myślisz o odwiedzeniu tego kempingu? , może się zmówimy w maju lub w czerwcu i sprawdzimy jak to wygląda.

Już wczesniej myślałem o Turawie gdzie byłem ostatnio chyba 20 lat temu :D

Tak wiec chyba sie wybierzemy.Oczywiście z rowerkami :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako harcerz /drużynowy!/ byłem na obozie nad jeziorem turawskim w okolicy miejscowości Szczedrzyk w latach sześćdziesiątych u.w. Pojechałem tam ponownie w roku 90. aby "rozpoznać teren" pod kątem biwakowania z przyczepą. I, niestety, teren wokół przystani PTTK zrobił na mnie przygnębiające wrażenie: tragiczne sanitariaty bez ciepłej wody, panoszący się wszędzie totalny śmietnik, masa ludzi, brudna woda w jeziorze, jazgot muzyki disco polo z mydełkiem fa na czele. Objechałem więc jezioro i podjechałem na kemping w Turawie a raczej na to, co z niego zostało - syf, brud, kiła i mogiła. Tym bardziej jestem zainteresowany tym miejscem, jak wygląda po latach i napewno trafię tam z "budką" w pierwszy, ciepły weekend maja, oczywiście po zlocie w Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bywałem w dawnych latach nad jeziorem Turawskim, i też jako harcerz.W ubiegłym roku wybierałem się z przyczepką nad te jezioro,ale nie mając żadnego rozeznania o tamtejszych kempingach ,pojechałem na kemping Nakło -Chechło k.Tarnowskich Gór. z którego, nie byłem zadowolony [brud ,głośna muzyka z namiotówi i cała masa wulgaryzmów ze strony pianej młodzieży namiotowej] W tym roku zamierzam jednak odwiedzić Turawę ,też po zlocie w Sławie ...Pozdrawiam -Janusz :D:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może się zmówimy na 21-23 maj na ten kemping , widzę chętnych do odwiedzenia jest więcej.

Pytanie do właściciela czy jest tam miejsce na ognisko i czy jesteś w stanie zabezpieczyć drzewo do tego ogniska i ile by ono kosztowało?

A być może parę załóg się tam zjawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, ale po co przez płot , zadzwoń do właściciela - podał nr telefon umów się i popstrykasz , dziś rozmawiałem telefonicznie i nie widzę przeszkód byś umówił się na rekonesans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie warto wpłacić do końca lutego odpowiednią kwotę czyli ilość dni x ilość osób x 5zł , później będzie x 10 zł a jak jeszcze odezwą się głosy za , założę odpowiedni temat z listą uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, ale po co przez płot , zadzwoń do właściciela - podał nr telefon umów się i popstrykasz , dziś rozmawiałem telefonicznie i nie widzę przeszkód byś umówił się na rekonesans.

Szeryfie zrobię jak mówisz :ok: .

Jak byliby chętni to mogę przytaszczyć na zlot żaglówkę (420).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, o chętnie załapie się na pożeglowanie :ok:

Jak będziesz wybierał się na rekonesans daj znać, może też dojadę i popatrzymy wspólnie, ale może jak śniegu już nie będzie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.