Skocz do zawartości

Kufle


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widze inny problem ! Czy huta zdąży wydmuchać i i zrobić logo . Patrząc na listę zapisanych na Zlot to według mojej wiedzy brakuje jeszcze 50 załóg . W tym 10 wiem że przyjadą , A trzeba zrobić kilka kufli na prezenty . Jakem Rysiaczek to 200 bedzie mało !

 

Minęły sie posty ! Efendi !!! Alem sie wtrąbił ! Jak masz taki zbiór kufli jak stopka zegarów to leżę na całego ! Ja tylko miałem nadzieję że będzimy ciupać z tych nowych ! No dobra podejmuje wyzwanie ! Ale całą kolekcję musisz przywieźć na Zlot jako atrakcję . A ja napełnię wszystkie :hop1: Mam cichą nadzieje że nie będzie Ci się chciało targać tego wszystkiego na Zlot . :bzik::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sama produkcja 100 sztuk to jest jedna dniówka, szlifowanie logo i ników zajmie kilka dni. Myślę że zapisy zamknę w połowie marca, wpłaty do początku kwietnia jakieś dwa tygodnie na produkcję. Zostanie tylko pytanie jak taką ilość dostarczyć do Sławy (objętość i waga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bardzo proszę o dwa kufelki 1 -z moim nickiem i 2 z imeniem Wiesław K. na prezent dla sąsiada który w te Brać mnie wciągnoł... Proszę o dane gdzie kasiorkę wysłac i ile Pozdrawiam Ambi7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kasy to będzie zbierana w terminie późniejszym, wtedy też będę sporządzał listę z wpłatami co będzie potwierdzeniem zamówienia. Jadę dzisiaj do huty ostatecznie ustalić cenę, formę dostawy i inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie ja Wam nie wróg . Mogą być nawet różowe . Dla mnie dwa z nickiem Rysiaczek . Basia :hop1: nie żłopie : jeden będe miał roboczy a drugi do gabloty.

Tak Wam powiem po prawdzie że dla mnie osobiscie , picie z litrowego garnucha to straszna mordęga . Dostałem od Serka takowy w prezencie . Ja piję powolutku a po rozlaniu do naczynie powinno się :bzik: wybić w miarę szybko gdyż :-] sie utlenia . Tu musi głos zabrac nasz nadworny browarnik Szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.