Skocz do zawartości

Kufle


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

A własnie co do kufli są dobrze zapakowane i wyekspediowane tulipanowym busikiem i jutro dotrą do Sławy. :-]:yay::yay::yay::yay:

 

Koleżanki i koledzy, proszę o zaopatrzenie co najmniej jednej półeczki w Waszych lodówkach, w ulubioną zupkę chmielową. Bowiem już jutro będzie co nią napełnić, a potem rozkoszować się złocistym napojem z pianką.

:hehe::hehe::ok::-]:-]:-]:-]:hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to bardzo dobre wieści :hehe: czyli chrzcimy jutro kufelki :hehe: (ewentualnie pojutrze)

 

Tomku, jestem za ale w sobotę.Teraz wpadłem do domciu zrobić luli i rankiem skoro świt walę na Sławę.

Kufli sam nie widziałem śpią snem spokojnym w tulipanowym busie, muszą odpocząć bo czeka ich zmoczenie dna. :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kufelki bardzo przypominają mi dzieciństwo

 

Marku ale po wypiciu trzech kufelków mnie też przypomina się dzieciństwo :):):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.