Skocz do zawartości

Kufle


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szanowni forumowicze pragnę przypomnieć że do końca przyjmowania wpłat pozostał niecały tydzień. Wpłaty po terminie 09-04-2010r nie dają gwarancji że kufel zostanie wykonany.

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze pragnę przypomnieć że do końca przyjmowania wpłat pozostał niecały tydzień. Wpłaty po terminie 09-04-2010r nie dają gwarancji że kufel zostanie wykonany.

 

Pozdrawiam Artur

Koleżanki i koledzy , czyżby z braku wpłat miało nie być kufli ? :ok:

Myślę , że jest to fajna pamiątka , a jak przyjdzie następna szara jesień przyrząd do wspomnień .

Wpłacajmy więc kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja prośba do obecnych na zlocie, Daniego albo Rysiaczka o odebranie naszych kufli. :ok::jump:

Marku nie ma problemu dowiozę Ci kufle pod same drzwi do Raciborza :ok:

Tylko smutno mi że nie dojedziesz do Sławy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja prośba do obecnych na zlocie, Daniego albo Rysiaczka o odebranie naszych kufli. :ok: :ok:

Marku nie ma problemu dowiozę Ci kufle pod same drzwi do Raciborza :-]

Tylko smutno mi że nie dojedziesz do Sławy :'(

 

Dzięki Ci bardzo będziemy w kontakcie.

Przyczepa jest już w domu zimowała u Leszka restauracja wykonana perfekcyjnie,ma Leszek talent :):jump:

Trudno plany uległy zmianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA Zamykam listę UWAGA

 

 

Osoby które nie dokonały wpłat do tego terminu wykreślam z listy (jeżeli ktoś dokonał wpłaty a nie jest ujęty na fioletowo proszę o pilny kontakt na PW lub telefon)

 

Nastąpiła mała zmiana co do formy kufla, będą one również wyprodukowane w technologii rękodzielniczej ale ich forma będzie inna (gładkie szkło), nie ma jednak tego złego co by na dobra nie wyszło będzie więcej miejsca na grawerkę. Zmniejszeniu ulegnie również pojemność naszych kufli będą one miały pojemność około 0,8l.

 

Wykonawca bardzo Was wszystkich przeprasza, ale w między czasie zamknięta została huta w której dotychczas wykonywał takie kufle jak na załączonych fotografiach.

 

W pierwszym poście umieszczam aktualną listę i zdjęcie naszych kufli oraz treść napisów.

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.