Skocz do zawartości

Bydgoszcz i Okolica


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Posiedziałam troche w użytkownikach i stwierdzam iż z naszego terenu jest dużo forumowiczów.

maxpolalu

Andy_AJK

bodzio_Ł

Marcin_Bydgoszcz

wiesław 6622

prymek

Pinesio

Reve

mar1975

skorzak

iksw1

Serdecznie zapraszamy i tych których nie wymieniłam też gorąco zaprszamy. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irenka ,ja dzisiaj przejrzałem od a do konca i z kuj-pom to jest 3 razy tyle co ty znalazłaś ale połowa to tylko zapisali sie jak niewiedzieli jak opróżnić WC i już ich ciąg do karawaningu sie skończył :ok::D .Na siłe i tak nikogo się niezaciągnie,ilu będzie to będzie a reszta niech myśli co i jak tam było. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Właśnie odczytałem PW od Irka. Dziękuję za zaproszenie. Jeszcze nie wiem czy 20 luty jest dla mnie OK, ale dam znać wkrótce. Jeśli przyjedziemy to całą rodziną (czyli 2+2), bo karawaning w naszym rozumieniu to raczej rodzinna zabawa.

O której to spotkanie? Ile czasu przeznaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Jestem po wstępnych rozmowach z szefostwem zajazdu w Stopce.

Sytuacja wygląda następująco:

 

1. Musimy jeszcze ustalić na którą godzinę mają przygotować salę. Chcę zaznaczyć że lokal zamykają o godz. 22.00 i do tej pory możemy tam przebywać.

2. Miejsce dostajemy bezpłatnie, dlatego wszystko co zamierzamy konsumować musimy zakupić na miejscu (menu jest na stronie zajazdu). Jeśli chodzi o alkohol, to mają tylko piwo. Jeśli chodzi o coś mocniejszego, to nie powinni robić większych problemów, ale chcą żeby nie było tak, że przyjedziemy z własnymi napojami :ok::D:D i zrobimy sobie balety w darmowo wynajętej sali.

3. Muszę podać przybliżoną ilość osób, bo w tym terminie ktoś już próbował rezerwować to miejsce. Są dwa warianty albo umieszczą nas w tzw. chacie krajeńskiej (pomieści 28 osó:D, lub udostępnią nam salę na piętrze.

Tak to wstępnie wygląda. Ostateczną decyzję o przyjęciu rezerwacji mam dostać jutro.

Miałem wspomnieć o tym co napisał Skorzak - zabierajcie z sobą dzieci!

I tutaj będzie potrzebna korekta listy chętnych, z tym do Córki Taty

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało walić do mnie, postaram się wszystkiego dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

U nas decyzja już zapadła. Będziemy w czwórkę. Jak Córka Taty prowadzi księgę zaproszonych gości, to może niech dopisuje od razu kto będzie z dzieciakami a kto nie i przy okazji wiek. Będzie łatwiej planować innym. Nasze dzieciaki jakby co mają 10,5 i 15,5 lat. Już z Irkiem ustaliliśmy, że będą miały towarzystwo w postaci jego pociech.

 

Co do godziny startu to sądzę, że rozsądnie jest zacząć koło 16. Do 22 (czyli zamknięcia) będzie wtedy 6 godzin, a to na pierwszy raz powinno być wystarczająco dużo czasu. Wcześniej chyba nie ma co gonić, zwłaszcza, że niektórzy mogą w sobotę pracować.

 

Lokal nie powinien się martwić zarobkiem. Jak nas będzie nawet tylko 5 ekip to juz jest około 20 osób i niech każdy zamówi po karkówce i :ok: to nie powinni narzekać. A wiadomo, że przez 6 godzin to zgłodniejemy i zjemy więcej.

Temat bardziej "wydajnych" napojów jest trudny, bo przyjedziemy przecież samochodami.

 

I na koniec pytanie techniczne: gdzie jest opublikowana lista potencjalnych uczestników spotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Widzę, że Córka Taty jest szybsza od światła we wpisywaniu na listę. OK. Dzięki!

 

No i zobaczcie. Minuta osiem i jest nas już 17 osób. Za moment będzie nas powyżej dwudziestki. Zapowiada się miłe :ok: w tej Stopce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Dzisiaj dostałem oficjalne potwierdzenie rezerwacji "Chaty Krajeńskiej".

Zajrzałem do środka, stoją tam dwa długie stoły z ławkami. Ogrzewanie to żelazny kominek i jak zapewnia obsługa wystarcza do ogrzania całego pomieszczenia.

Jeśli przyjedzie więcej osób to mogą umieścić nas w pomieszczeniu na piętrze głównego budynku.

Pozostało jeszcze określić o której godzinie startujemy. Chciałbym aby wszyscy w tym temacie się wypowiedzieli.

post-119024-imported-cc123b61-1887-41b3-a889-fb6e91b7998e_thumb.jpg

post-119024-imported-d50df571-a248-4972-b2d9-4b02c8fdd1fc_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulos Chata Krajeńska wygląda bardzo dobrze. Jak w każdym spotkaniu miejsce ma znaczenie, ale najważniejsi i tak są ludzie. Od nas zależy czy spot będzie fajny :mlot: czy będzie ziało nuuuuudą.... :bukiet:

 

Co do godziny startu, to tak jak pisałem wcześniej - jestem za 16:00. :hop1: Wcześniejsze spotkanie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.