Skocz do zawartości
tomekk

Kempingi na wschód i zachód od Rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

tomekk

Witam !

W związku z tym, że coś tam się klaruje, mam prośbę, czy ma ktoś informacje na temat kempingów, które leżą na zachód lub wschód od Rzymu i to w linii poziomej. Interesują mnie opinie o kempingach w takich kategoriach :

- termin pobytu koniec czerwca,

- łatwość dojechania do Rzymu,

- kempingi, na których nie ma problemu z miejscami,

- bezpośrednio nad morzem,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ziomek

30 km od Rzymu na pn miejscowość Ladispoli campingi bezpośrednio przy morzu jest ich kilka w większości zajęte przez zasiedzenie przez miastowych włochów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomekk

Witam !

30 km od Rzymu na pn miejscowość Ladispoli campingi bezpośrednio przy morzu jest ich kilka w większości zajęte przez zasiedzenie przez miastowych włochów

Ziomek, to dobrze, czy źle, że te kempingi są zasiedziałe przez tubylców. Warto tam jechać, czy lepiej nie ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ziomek

My tam byliśmy w celu zwiedzenia Rzymu raczej nie dla odpoczynku /nisko latające samoloty,

włosi wyjeżdżający rano do pracy ,takie trochę targowisko cały czas coś się działo/jedyny plus wyjście z campu bezpośrednio na plażę bardzo szeroką morze czyste

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomekk

Witam !

A dojazd (stromy, łagodny, płaski) ? Piszesz, że kilka jest tych kempingów, to czy ze wszystkich jest wejście na tę szeroką plaże, czy też z tego konkretnego. Może pamiętasz nazwę ? Czy po prostu są one jeden po drugim i nie ma większego znaczenia na który się wjedzie ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aulos

Ja byłem kilka razy na campigu pod Rzymem nad samym morzem - po jednej stronie ulicy jest camping, po drugiej plaża. Camping jest w Lido di Ostia, nazywa się Castelfusano:

http://www.romacampingcastelfusano.it/pl/index.htm

Byliśmy tam z namiotem, z przyczepą i kamperem; bez dzieci i z dziećmi. Nie ma tam fajerwerków, ale jest wszystko, co potrzebne. My byliśmy zadowoleni - za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ziomek

sprawdż campingi na stronie www.campingitaly.net może coś sobie wybierzesz :piwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi