Skocz do zawartości

Stół piknikowy WASZA OPINIA


John

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

John, miałem kiedyś taki stół - oddałem mamie na działkę - zaletą i chyba jedyną jest to, że się składa, po to rozłożeniu mamy stół i siedziska.

Wady mało stabilny , mała przestrzeń między siedzeniem a stołem, dla dzieci i bardzo szczupłych osób może i było by ok .

Gdy już nawet się wciśniesz na siedzenie, bardzo nie wygodnie jesteś usytuowany , nietrwały materiał - plastik może szybko popękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy zestaw stołówkowy. Zjeść posiłek przy nim i przesiąść się na coś z oparciem, to jego główne zadanie. Spokojnie można przy nim zjeść obiad.

Cena z linku trochę wysoka. Na allegro jest za 65 zł (numer 882777419). Jakość pewnie porównywalna (Made in China)

 

Z tego co pamiętam to w TESCO też były w zeszłym roku za ok 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu ani Ty ani ja, Spablo czy Rysiaczek i nam podobni nie jesteśmy grubi to opuchlizna głodowa nas tak urządziła.

 

A wracając do stolika to tak jak Rysiek powiedział jest OK ale dla dzieci do rysowania czy jedzenia posiłków, bo nam dorosłym raczej wygodnie nie będzie, a i do trwałości mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam dokładnie z takiego samego stolu już dobrych parę lat.

wykonany jest z dobrej jakości tworzywa. Dzielnie mi służy na wszystkich wypadach na pikniki, nad wodę i tp.

Jest idealny na takie szybkie wypady.

Po złożeniu jest to taka walizka która mieści się nawet do bagażnika w Tico i jeszcze zostaje miejsce na inne bagaze.

Można go rozłożyć jeszcze tak żeby był bez siedzeń wtedy jest niski stolik.

Ja polecam ten stolik. Da się przymin zjeść co nieco z grila i na napitki też będzie miejsce choć ja do małych i szczuplaczkówie nie należę.

zjezdził zemną uuuuu, a może i jeszcze więcej.

Tylko ta cena z kosmosu.

Ostatnio gdzieś w sklepie widzialem w granicach 100zł.

Jak sobie przypomne gdzie to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w karfurze za 50 zł. Mam ponad 90 kg więc siadam ostrrożnie. Daję radę. Wymogiem jest w miarę równa powierzchnia podłoża. Używamy z Moniką i działa. Czasami dostawiamy leżaki ze szczytów i jest ok. Dodatkowa zaleta to otwór na środku na parasolkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, to mały stolik plastykowy z otworem na parasol i luzem krzesła na dostawkę, stawiamy i siadamy tam gdzie chcemy. na luźnych krzesłach mamy możliwość przysiąść się do sąsiada, na komplecie to już trudniej. :biwak: lub 4,5 :jump: i buja :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, to mały stolik plastykowy z otworem na parasol i luzem krzesła na dostawkę, stawiamy i siadamy tam gdzie chcemy. na luźnych krzesłach mamy możliwość przysiąść się do sąsiada, na komplecie to już trudniej. :biwak: lub 4,5 :jump: i buja :jump:

 

Boguś :hehe: jak mamy pojedyńcze krzesła czy fotele mozemy przysiąść się do sąsiada i :jump:, a o to chodzi by sie integrować :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedziałem przy takim stoliku i nawet :jump: do rana.

Jest dobry , stabilny ( wypróbowany :jump: po ) i przede wszystkim po złożeniu mały.

Tylko ,że ten jest z tworzywa , a tamten był taki sam tylko ,że z drewna.

Znajomy w Katowicach w jakimś markecie dał 100 zł.

Cena 269 zł jest nie do przyjęcia :biwak: , jak koledzy wyżej piszą za 100 kupisz spokojnie.

Moja rada jest taka , jak masz czas to szukaj takiego z drewna. (stelaż oczywiście z aluminium lub stal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w karfurze za 50 zł.

tak mi się kojarzyło że coś ok 50zł ale niechciał przesadzić i napisałem 100zł :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu ani Ty ani ja, Spablo czy Rysiaczek

Artur - dziękuję :biwak::jump::jump: A już myślałem, że jestem gruby. Ty to potrafisz poprawić humor :jump::ok:

 

Jeżeli chodzi o stolik to fajna sprawa ale ja tam wolę "wolne" siedzisko, na którym można się chociaż oprzeć. Niekoniecznie o bufet :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.