Skocz do zawartości

PRZEGLĄD GAZOWY W SŁAWIE


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Jak widać po liście chętnych jest nas trochę na przegląd gazowy i Firma Elcamp , aby sprawniej to poszło postanowiła przyjechać do Sławy już w Piątek (30-04-2010) około godziny 15 ,16 powinny być i mogą dokonać przeglądu gazowego u 8 załóg , po uzgodnieniach zebrałem 6 załóg na przegląd i jest możliwość jeszcze zrobienia dla dwóch, jeśli ktoś chętny na piątek proszę napisać dokonam zmieny w harmonogramie, który obecnie wygląda tak :

 

30 kwiecień ( piątek)

 

1. Wirek

2. Radwan

3. luksusowa_buda

4. finger

5. Spablo1

6. Filip85-87

 

1 maja (sobota)

 

1. rkdent

2. Malaga

3. artur_w68

4. AdamH

5. denis

6. krupekjr

 

 

Po wycieczce do Wolsztyna w dniu 1 maja następujące załogi

 

1. balthur

2. szary11

3. KRYHEL

4. Cathay

5. askajaworska

 

 

W dniu 2 maja następujące załogi:

 

1. wotr70

2. WojtekGG

3. twjsm

4. maligr

5. jarek59

6 .konserwa9

 

Po wycieczce rowerowej

 

1. beldzik

2 Zbireg

3. patriks

4. szantymen

 

Po przybyciu na kemping proszę o kontakt ze mną bym wiedział, gdzie jaka załoga się rozbiła by w tej ilości mógł Was odnaleźć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem Rysiu czy dam rade finansowo :ok: więc jak byś miał kogoś na moje miejsce to możesz wrzucić a ja moge być jedynie na liście rezerwowej bo niewiem jak w danej chwili będę wyglądał z funduszami :ok: przepraszam za zamieszanie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.