Skocz do zawartości

PRZEGLĄD GAZOWY W SŁAWIE


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie również proszę dopisać do przeglądu gazowego (bo jak zasypiam w cepie z włączonym piecykiem to zawsze mam czarne wizje, no chyba, że się wcześniej "odstresuję&quot ;) .

 

Jeszcze nie wiem czy będę jechał rowerem, pływał statkiem, czy oglądał parowozy dlatego na odpowiednie listy wpiszę się nieco później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patriks, dopisałem, ale odnośnie innego tematu wycieczki do Wolsztyna na paradę parowozów , proszę o szybsza decyzję bym wiedział dla ilu osób zapewnić transport , a tu muszę odpowiednio szybciej zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniam terminy przeglądu o załogi dopisane.

 

 

1 maja (sobota)

 

1. Wirek

2. Radwan

3. KiT

4. rkdent

5. Malaga

6. artur_w68

7. AdamH

8. denis

9. luksusowa_buda

 

 

Po wycieczce do Wolsztyna w dniu 1 maja następujące załogi

1. balthur

2. szary11

3. KRYHEL

4. Cathay

5. askajaworska

 

W dniu 2 maja następujące załogi:

 

1. szantymen

2. Spablo1

3. wotr70

4. WojtekGG

5. twjsm

6. maligr

7. jarek59

8. Filip85-87

9.konserwa9

 

Po wycieczce rowerowej

1. beldzik

2. finger

3. Zbireg

4. patriks

 

Po przybyciu na kemping proszę o kontakt ze mną bym wiedział, gdzie jaka załoga się rozbiła by w tej ilości mógł Was odnaleźć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIREK a czemu luksusowa_buda jest tak rzucana z 8 miejsca na 9 , z 2 maja na 1 maja

:jump::ok::jump::ok: :ok:

jak da radę to poprosimy o jakąś stałą datę gdyż planujemy wizytę u znajomych w Świebodzinie i fajnie będzie wiedzieć co i jak :)

 

a i jesteśmy i na rowerach i na parowozach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.