Skocz do zawartości

Sława 2010 Rejsy pod żaglami po jeziorze Sławski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę, że temat ruszył.

szantymen, na pogodę nie mamy wpływu ( nie mam układów na górze za duży grzesznik ze mnie :hehe: ).

AdamH aby wyczarterować łajby DZ lub Trener, trzeba by podjechać do Lubiatowa na drugi koniec jeziora ( około 8 km ) w http://zagle.onet.pl/289,234321,notka.html , co oczywiście nie jest problemem, można przecież podjechać.

lub można zrobić czarter w http://zagle.onet.pl/289,234322,notka.html łajbę DZ , co jest wygodniejsze , bo przystań znajduje się blisko naszego kempingu.

Na dzień dzisiejszy mamy 4 sterników szantymen, AdamH, Andrzej maciekzal56.

Kwestia skompletowania załogi jak pisał maciekzal56, myślę , że chętni się znajdą , bo lepiej pływać pod żaglami jak statkiem ( o ile będzie jakiś wiatr ).

Czarter (o ile będzie tylu chętnych) można zrobić na sobotę i niedzielę i np Ci co nie jadą rowerkami mogą pod żaglami w sobotę, a w niedzielę mogą też Ci co na rowerkach byli w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku!!

Chętnie pomogę, proponuję większe jachty : DZ lub Trener.

Wejdzie na nie więcej osób.

Mam wszystkie uprawnienia, poprowadzę cokolwiek , co ma żagle.

Pozdrawiam Cię serdecznie. :hehe:

AdamH

 

Popieram propozycje Komadora, tym bardziej, że dla dzieci będzie wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy to zrobić w pierwszym poście tego tematu by nie szukać , aby rozłożyć koszty czarteru łajby.

Ptaku i piotr05 ile osób z załogi gotowe na wielki rejs po jeziorze Sławskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozłożyć koszty czarteru łajby.

piotr05 ile osób z załogi gotowe na wielki rejs po jeziorze Sławskim?

 

a jakie sa koszty czarteru?

 

Ja moge pomóc przy żaglach po niewielkim przypomnieniu dawno nie pływałem

 

2dzieci napewno żona nie jest pewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa o której sobie przypomniałem. Chodzi o to, że teoretycznie sezon żeglarski zaczyna się w początkach maja ale w tym czasie może nie być jeszcze tyle i takiego sprzętu na wodzie. Moim zdaniem łodzi DZ to w początkach maja nikt nie będzie slipował. Dlatego też proponowałbym się nastawić do żeglowania bardziej ostrożnie np. jedną łódka na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku każdy pomysł będzie dobry, na razie zobaczymy ile osób chętnych będzie, później rozważy się możliwości . Jak na razie więcej sterników jak "majtków pokładowych" :hehe:. Czyżbym wystraszyłem tym myciem pokładu :bzik: .

Jak będzie znana liczba osób , wtedy można dzwonić i uzgadniać czarter jakieś łajby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja pływania na zmiany jak najbardziej i załogi i sternicy. Bo myślę że nikt ze sterników nie będzie chciał spędzić całego dnia na wodzie. Czyli większa ilość sterników jest ok. Kwestia tylko załogi. Bo jak Wirek zauważył to na razie będziemy się na wzajem wozić :bzik: .

Albo weźmiemy 5 szt 470 i zrobimy regaty :hehe: .

Wirek, a Ty piszesz się na rejsik, bo nie widzę Twojego zgłoszenia :ok: .

Może jak dopiszemy, naczelnego to od razu tłum się ruszy za przykładem góry . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.