Skocz do zawartości

Sława 2010 Rejsy pod żaglami po jeziorze Sławski


Rekomendowane odpowiedzi

Lista chętnych na rejs pod żaglami po jeziorze Sławski

 

Podawajcie nick + ilość osób oraz typ łodzi DZ lub OMEGA będzie wiadomo co czarterować

 

Oczywiście jak będą już łódki to pływać będzie można na tej i na tej.

 

Koszty około

łódź DZ - 12 osób załogi - koszt około 75,00 zł /doba

wersja turystyczno wycieczkowa - mogą płynąć małe dzieci

 

łódź Omega - 6 osób załogi - koszt około 70,00 zł/ doba

wersja turystyczno sportowa ( dodatek adrenaliny :) )

 

 

Zakładając że bierzemy na dwie doby to jakieś 300,00 zł za jedną Omegę i jedną DZ .

jeśli płynie 20 osób to koszt po 15zł/osobę

jeśli płynie 50 osób to koszt po 6zł/osobę

Cena nie obejmuje sprzątania po rejsie, jeśli będą musieli robić to sternicy to cena może drastycznie wzrosnąć :bzik:

 

Czas i odległość rejsu uzależniona od pogody ilości osób chętny, oraz chęci sternika :ok:, myślę, że orientacyjnie czas rejsu od 0,5 do 1 godziny. Jeden rejs w dwie łódki to 15 osób jednorazowo, więc w 5 godzin przewieziemy 75 osób. Jeśli będą chętni i sternicy będą mieli ochotę to pływać można do bólu :hehe:

 

 

Lista celem zorientowania się jakby to miało wyglądać:

Sternicy :

1. szantymen,

2. AdamH

3. Andrzej

4. maciekzal56

5. askajaworska

 

Pasażerowie czyli majtkowie do szorowania pokładu :-]

1. piotr05 + 2 DZ

2. Ptaku + 1 DZ

3. Wirek + 1 DZ/ OMEGA

4. Rkdent ?

5. Patriks +3 DZ

post-113526-imported-805cf91b-002a-4d80-a936-1291c86e659b_thumb.jpg

post-113526-imported-0180673d-1116-426d-9eb3-9e0d90e7074a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słuchaj ja pływam na wszystkim, jeszcze kilka lat temu jako czynny zawodnik. Więc mogę podjąć wyzwanie i przy odrobinie pogody i jeszcze paru osób z uprawnieniami, możemy zrobić rejsiki po jeziorze pod żaglami dla całości. Koszty przy kilku osobach na łódce będą minimalne. Jeśli jest zainteresowanie to mogę stworzyć nowy post tylko czy przy rajdzie, parowozach, starczy nam dni na te atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szantymen, śmiało możesz zakładać nowy temat, nie wszyscy jadą na rowerku, nie wszyscy jadą na parowozy ( część już była) , a może będą chętni na żagle. Faktycznie w Sławie jest sporo atrakcji a czasu mało :hehe:.

 

Nie jestem pewien , ale chyba na Omegę nie potrzeba patentu , sorry moge się mylić - zasłyszane , jak się mylę popraw mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie, ale jeśli to ma być w formie, zabrać parę osób na wycieczkę to już lepiej żeby ktoś miał pojęcie i umiejętności. Bo to nie rower, że można zsiąść i iść na pieszo. Woda też raczej nie będzie nadawała się do kąpieli. Hipotermia te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem załóż temat pewnie zainteresowany żaglami będzie maciekzal56 , AdamH ( co prawda nie jest na liście, ale nie opuści zlotu) posiadają uprawnienia i może parę osób jeszcze się znajdzie. Zobaczymy jaki będzie odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony dołożę stronkę gdzie są namiary na wyczarterowanie łajby

http://zagle.onet.pl/289,234320,notka.html lub

http://zagle.onet.pl/289,234321,notka.html lub

http://zagle.onet.pl/289,234322,notka.html

 

Przystanie LKŻ i LOK są blisko naszego kempingu, natomiast przystań Chalkos troszkę dalej.

 

 

szantymen, ile osób można do takiej łajby jak Omega , Orion Trener, DZ, Carina, Venus Kormoran zabrać by było bezpiecznie, bo może będę chętni na rejs żaglówką , a mają nie wielką wiedzę o takim pływaniu. Osobiście pływałem Omegą, ale zawsze z osobą, która miała pojęcie, więc moja wiedza i doświadczenie , niżej jak podstawowe :bzik: , na początek boomem trochę oberwałem :hehe: .

Czyli ewentualna lista wyglądać chyba powinna być tak - Sternik + pasażerowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam uprawnien :ok: ale pare razy omega pływałem.O czywiscie zawsze z kims co miał uprawnienia.Tez słyszałem ze na omege nie potrzeba uprawnien ,ale jak rozmawiałem na mazurach z gosciem co ma szkółke to powiedział ze nikt nie wypozyczy bez uprawnien . Moje dzieciaki jako balast tez by były chetne :hehe: tylko jak z czasem :bzik: chetny jestem na parowozy a i wycieczki rowerowej tez młody nie odpusci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem załóż temat pewnie zainteresowany żaglami będzie maciekzal56 , AdamH ( co prawda nie jest na liście, ale nie opuści zlotu) posiadają uprawnienia i może parę osób jeszcze się znajdzie. Zobaczymy jaki będzie odzew.

Cześć

Wirku pewnie ,że będę chętny .Szantymen jeśli będzie pogoda , chętnych nie będziemy musieli szukać .

A tak z innej beczki zostało tylko cztery miesiące do zlotu :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też mogę dołączyć jako osoba "papierami". Dwa lata temu pożyczałem omegę na przystani przy kempingu i najtaniej wychodziło brać na cała dobę bo jak pamiętam to pow. 6 godzin była jedna cena.

Na komandora rejsu proponuję przez aklamację AdamaH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku!!

Chętnie pomogę, proponuję większe jachty : DZ lub Trener.

Wejdzie na nie więcej osób.

Mam wszystkie uprawnienia, poprowadzę cokolwiek , co ma żagle.

Pozdrawiam Cię serdecznie. :hehe:

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.